Gwiazdy

Anna Korcz po raz drugi została babcią. "Dzisiaj mam dzień pełen miłości"

Gwiazdy

Anna Korcz

Anna Korcz ma powody do szczęścia. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Gwiazda znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" zdradziła, że po raz drugi została babcią. "Jasio kolejny raz został wujkiem" – dodała.

Anna Korcz – podwójna babcia

Anna Korcz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie dzieli się z fanami zarówno życiem prywatnym, jak i zawodowym. Niedawno gwiazda odniosła się do wszechobecnego w sieci hejtu, a także przyznała, że sama ma wiele życiowych powodów do radości. W poście Anna zdradziła, że po raz drugi została babcią.

Kochani!!! Tyle przykrych wiadomości czytam w necie. Bardzo mi z tym źle, że ludzie nienawidzą się nawzajem!!! Nic nie mogę na to poradzić!!! Mogę jedynie ze swej skromnej strony zarażać Państwa dobrem i miłością!!! Dzisiaj mam pełen miłości dzień!!! Po raz drugi zostałam babcia!!! Jasio kolejny raz został wujkiem!!! Bądźcie szczęśliwi!!! Bądźcie dobrzy dla siebie i bliźnich!!!

- czytamy pod zdjęciem.

Anna Korcz – fani gratulują powiększenia rodziny

Anna Korcz w styczniu ubiegłego roku powitała na świecie pierwszego wnuka. Córka aktorki o tym samym imieniu urodziła bowiem synka. 13 lipca 2021 roku gwiazd serialu "Na Wspólnej" zdradziła kolejne dobre wieści. Rodzina znów się powiększyła. Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Zarówno znajomi, jak i internauci składali Annie najserdeczniejsze gratulacje. "Wielkie gratulacje" – napisała Agata Młynarska, "To wspaniała nowina!", "Gratulacje dla babci i dla dzielnej mamy" – pisali fani.

Zobacz wideo: Dzień Babci u Anny Korcz. „Zrobię na złość moim rodzicom, którzy mi rozpieszczali dzieci. Już zapowiedziałam córce, że będziemy jeść lody i lizaki”

Zobacz także:

Ewa Kasprzyk wyszła za mąż za Michała Kozerskiego? Aktorka skomentowała doniesienia w swoim stylu

Robert Kochanek zdradził, dlaczego zależało mu na udziale w programie "40 kontra 20". "Szczęście było codziennie"

Najbardziej wyczekiwany kawałek na scenie hip-hopowej trafił do sieci. Quebonafide i Tommy Cash prezentują "Benz Dealer"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości