Gwiazdy

Anita Werner przebiegła półmaraton. "Dla mnie to kompletny odlot!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Anita Werner

Dziennikarka Faktów TVN Anita Werner w niedzielę przebiegła Półmaraton Gdański. O swoim osiągnięciu poinformowała na Instagramie. Kto ją wspierał i motywował do działania?

Dla Anity Werner "możliwe jest wszystko"

Anitę Werner znają wszyscy widzowie Faktów TVN. Przez długi czas była ona nieobecna w mediach społecznościowych. Zmieniło się to kilka tygodni temu, kiedy założyła swoje konto na Instagramie. Od tego momentu jest tam bardzo aktywna i chętnie dzieli się wyimkami z życia. Często też relacjonuje swoje treningi biegowe. Jak się okazało, były to przygotowania do półmaratonu.

Zrobiłam to! Przebiegłam półmaraton! Pierwszy w życiu! 21,0975 km!!! Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę! Aaaaaaaaaa!!! Czas 02:18:02 i dla mnie to kompletny odlot! Gdyby ktoś powiedział mi rok temu, że to zrobię, powiedziałabym, że to niemożliwe. Ale możliwe jest wszystko!

- napisała na Instagramie.

Anita Werner o inspiracji

Dziennikarka w poście podziękowała swojemu partnerowi, Michałowi Kołodziejczykowi, za wsparcie, motywację i inspirację. Jak przyznała, to właśnie dzięki niemu zaczęła biegać i udało jej się przebiec półmaraton.

Wygrałam sama ze sobą! Ale jestem szczęśliwa!

- dodała.

Nie tylko partner towarzyszył jej w tym przełomowym dniu. Wśród kibiców znalazła się Anita Włodarczyk, która wytrwale, w deszczu, kibicowała Werner i Kołodziejczykowi relacjonując ich zmagania na instagramowej relacji.

Jesteście wielcy!

- napisała w jednej z relacji.

Zobacz też:

Piotr Kraśko i Monika Olejnik w sportowym duecie. "Siła, wytrzymałość i odporność"

366 maratonów w 366 dni. Biegający rolnik ma w planach kolejne rekordy

Wojtek Machnik pobił rekord świata w maratonie wokół pętli. „Misja zakończona sukcesem”

Zobacz wideo: Anita Werner o długiej pracy w TVN: To były także moje początki, bardzo dobrze wszystko pamiętam

Autor: Karolina Rybińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości