Agnieszka Włodarczyk skomentowała walkę Roberta Karasia. Głos zabrała też Małgorzata Rozenek-Majdan

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk wspiera swojego partnera Roberta Karasia, kiedy ten realizuje swoje plany. Tak też było ostatnio, gdy sportowiec stanął do walki w Fame MMA 17, w której zmierzył się z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem. Aktora była zachwycona rezultatem jaki osiągnął jej partner.

Tryumf Roberta Karasia na Fame MMA

Robert Karaś to triathlonista i mistrz świata w Ultra Triathlonie, a także partner aktorki Agnieszki Włodarczyk. Od kiedy para wspólnie wychowuje 2-letniego synka Milana, życie artystki krąży głównie wokół życia rodzinnego i wspierania Roberta w realizacji marzeń zawodowych.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Ostatnio sportowiec wystąpił na Fame MMA 17, gdzie pokonał Filipa "Filipka" Marcinka, mimo poważnego urazu kolana. Jego ukochana z zapartym tchem przyglądała się zmaganiom triathlonisty w oktagonie, a gdy znany był już sędziowski werdykt – opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk kibicuje ukochanemu

Agnieszka Włodarczyk po wygranej walce Roberta Karasia opublikowała jego zdjęcie, które opatrzyła krótkim stwierdzeniem: "Jesteś najlepszy Kochanie".

Post Agnieszki spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, a pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów z gratulacjami – nie zabrakło też pochwały od Małgorzaty Rozenek-Majdan. - Maszyna! – napisała gospodyni Dzień Dobry TVN.

- "Nawet z jednym nieczynnym kolanem!", "Na mnie gość robi wrażenie. Pierwsze, za co dziękował to właśnie swojej kobiecie. Wartościowy facet", "W końcu prawdziwy sportowiec wygrał", "Legenda głosi, że po walce wsiadł na rower" - czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Redakcja serwisu Dzień Dobry TVN także gratuluje Robertowi Karasiowi zwycięstwa.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości