Baby shower Agnieszki Radwańskiej. Poznaliśmy płeć dziecka

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska właśnie udostępniła zdjęcia z przyjęcia na cześć swojego pierwszego dziecka. Wystrój baby shower, wszechobecny kolor niebieski i wreszcie - podpis pod fotografią dowodzą, że na świat już niedługo przyjdzie synek tenisistki i jej partnera, Dawida Celta. Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt spodziewają się syna

Wieść o ciąży Agnieszki trafiła do mediów w styczniu. Od tamtej pory Radwańska chętnie pokazuje brzuszek w swoich mediach społecznościowych, a także dzieli się innymi, wyjątkowymi momentami z okresu ciąży. Ostatnio poinformowała choćby o obronie pracy magisterskiej. Teraz zaś była tenisistka zaprezentowała zdjęcia z przyjęcia baby shower.
Pojawiły się na nim siostra Agnieszki, Urszula, a także jej przyjaciółki - Marta Domachowska, Klaudia Jans-Ignacik i aktorka Małgorzata Socha. Impreza odbyła się pod zadaszeniem, ale na świeżym powietrzu. W wystroju dominował kolor błękitny. Wśród balonów pojawiły się także litery układające się w słowa "Baby Boy", co ostatecznie potwierdziło, że Radwańska urodzi synka.

#będzie chłopak

- otagowała zdjęcie przyszła mama. Serdecznie gratulujemy Agnieszce i jej partnerowi, Dawidowi Celtowi. Na fotografiach dostrzegamy wyraźnie zaokrąglony brzuszek u tenisistki, co świadczy o tym, że narodziny maluszka tuż, tuż.

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery sportowej

Agnieszka Radwańska to najbardziej utytułowana polska tenisistka. Na korcie zarobiła ponad 27 milionów dolarów. W 2018 roku przeszła na "sportową emeryturę". Wcześniej, w 2017 roku, poślubiła swojego sparingpartnera - Dawida Celta. W wielu wywiadach podkreślała, że po skończonej karierze w końcu będzie miała czas na odpoczynek i sprawy rodzinne.
Właśnie nadszedł ten moment. W styczniu tego roku Agnieszka na Instagramie podzieliła się informacją o swojej pierwszej ciąży.
Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.
Zobacz także:
Autor: Anna Mierzejewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości