Gwiazdy

Pani magister Agnieszka Radwańska! "Dziękuję za wszystkie lata i wyrozumiałość"

Agnieszka Radwańska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Pani magister Agnieszka Radwańska! "Dziękuję za wszystkie lata i wyrozumiałość"

Agnieszka Radwańska

Bartosz Krupa/East News

To ważny rok dla Agnieszki Radwańskiej. Najlepsza polska tenisistka w styczniu ogłosiła, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Okazuje się, że była zawodniczka zadbała również o edukację i właśnie obroniła pracę magisterską. Serdecznie gratulujemy! 

Agnieszka Radwańska zdobyła tytuł magistra 

Agnieszka Radwańska to nie tylko najzdolniejsza polska tenisistka, ale także bardzo mądra i ambitna kobieta, której puchary i liczne tytuły nie wystarczyły. Brakowało jej bowiem jeszcze jednego - tytułu magistra. Cel został osiągnięty. 

Radwańska pochwaliła się na Facebooku zdjęciem, na którym trzyma swoją pracę magisterską. Z opisu wynika jasno, że Agnieszce udało się właśnie obronić pracę na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a co za tym idzie - Radwańska została magistrem. 

No i stało się... jestem Panią Magister! Dziękuję serdecznie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie za umożliwienie mi obrony pracy jeszcze przed narodzinami dziecka. Dziękuję za wszystkie lata i wyrozumiałość

- napisała tenisistka.  

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery sportowej

Agnieszka Radwańska to najbardziej utytułowana polska tenisistka. Na korcie zarobiła ponad 27 milionów dolarów.  W 2018 roku przeszła na "sportową emeryturę". Wcześniej, w 2017 roku, poślubiła swojego sparingpartnera - Dawida Celta. W wielu wywiadach podkreślała, że po skończonej karierze w końcu będzie miała czas na odpoczynek i sprawy rodzinne. 

Właśnie nadszedł ten moment. W styczniu tego roku Agnieszka na Instagramie podzieliła się informacją o swojej pierwszej ciąży. 

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry Wakacje

Zobacz także:

Dzień Taty u Ojca Redaktora. Damian Michałowski, dzieciaki i bałagan w pokoju 

Barbara Kurdej-Szatan powitała nowego członka rodziny. „Zwariowaliśmy ze szczęścia"

Dorota Gardias świętuje 40. urodziny. Jak przez lata zmieniała się piękna pogodynka?

Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0