Gwiazdy

Agnieszka Kotońska szczerze o odmienionym wyglądzie. Powiedziała, na jaki zabieg się zdecydowała

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Party.pl
Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska to bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwieździe udało się przejść imponującą metamorfozę. Celebrytka schudła ponad 30 kilogramów. Niektórzy twierdzą, że jej odmieniony wygląd to też efekt operacji plastycznych. Agnieszka postanowiła odnieść się do tych podejrzeń.

Agnieszka Kotońska o operacjach plastycznych

Agnieszka Kotońska to gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez kilka lat udało jej się zdobyć niebywałą popularność nie tylko w telewizji, ale również w mediach społecznościowych. Do tej pory jej profil na Instagramie polubiło już 345 tysięcy osób, a liczba ta stale się zwiększa.

Uroda

Urodę poprawiamy już od starożytności
Urodę poprawiamy już od starożytności Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Celebrytka stała się również inspiracją dla osób walczących o zdrową sylwetkę. Gwieździe udało się schudnąć ponad 30 kilogramów, a efekty tej metamorfozy utrzymują się praktycznie do dziś. Niektórzy obserwatorzy twierdzą, że odmieniony wygląd zawdzięcza również operacjom plastycznym. Czy to prawda?

Urodowe poprawki Agnieszki Kotońskiej

Bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła w końcu odnieść się do tego typu komentarzy w rozmowie z portalem Party.pl . - Operacji plastycznych jako takich pod nóż to nie poszłam - wyjaśniła. Dodała jednak, że zdecydowała się na delikatną poprawę urody.

- Przyznam Wam się do tego, że zrobiłam sobie botoksik w czoło - zdradziła. Agnieszka Kotońska opowiedziała także, że przypisywano jej o wiele poważniejsze ingerencje. - Zarzucali mi, że jestem cała porobiona, szczęka, nos, powieki, a nic takiego nie było robione - zaznacza.

Gwiazda podkreśla, że nie zamyka się na inne zabiegi i nie zamierza ukrywać tego przed fanami. - Jeżeli będzie mi coś przeszkadzało w lustrze, to się zdecyduję - podsumowała.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości