Agnieszka Kaczorowska-Pela z rodziną. Pierwsze święta we troje

Agnieszka Kaczorowska-Pela w tym roku po raz pierwszy spędzi święta nie tylko z mężem, ale także z córeczką. Para gościła dziś w Dzień Dobry TVN i opowiedziała o przygotowaniach do Bożego Narodzenia.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela w lipcu zostali szczęśliwymi rodzicami Emilki. Obecnie para jest w trakcie przeprowadzki do wymarzonego domu. Jak spędzą tegoroczne święta?

Świąteczny czas

Agnieszka przyznała, że uwielbia grudzień i świąteczną atmosferę jednak ze względu na przeprowadzkę w tym roku musiała powstrzymać się od świątecznych ozdób i choinki. Para wraz z córeczką oficjalnie przeprowadza się do nowego domu dopiero w Wigilię. To właśnie w nowym domu rodzina ustawi pierwszą, symboliczną choinkę w doniczce, która po świętach posadzona zostanie w ogrodzie.

Mamy huragan przedświąteczny, wykańczamy nasz dom. Dzisiaj jedziemy sprzątać, jutro też. Wszystko dzieje się na ostatnią chwilę, ale jest wyjątkowo. Te święta będą jeszcze piękniejsze, niż można by było się spodziewać.

- powiedziała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Przygotowania do świąt

Tegoroczne święta cała trójka spędza u rodziców Agnieszki. Mama zwolniła jednak rodziców Emilki ze wspólnych przygotować ze względu na zamieszkanie spowodowane przeprowadzką. Najważniejsze dla rodziny jest to, że wszyscy zasiądą razem przy stole i będą celebrować święta.

Babcie trochę szaleją, już pokupowały prezenty. Jak rozmawialiśmy z nimi, to przeżywają. Natomiast na tej Wigilii Emilka będzie z jedną babcią.

– powiedział Maciej Pela.

Jak Maciej odnajduje się w roli ojca?

Istnieje teoria, że kobieta ma 9 miesięcy na przygotowanie się do macierzyństwa. Mężczyzna wchodzi w rolę ojca zaraz po urodzeniu maleństwa. Jak radzi sobie tancerz?

Na przygotowanie była doba po porodzie. Trzeba było zrobić ekspresowy kurs. Po tych kilku miesiącach jest naprawdę okej.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości