Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córeczki! Jak radzą sobie rodzice?

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię córeczki! Jak radzą sobie rodzice?

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła śliczną dziewczynkę w piątek 26 lipca. Aktorka zdradziła, że dała jej na imię... Emilia! Podczas gali JOY Influencer Roku 2019 w rozmowie z Mateuszem Hładkim, rodzice opowiedzieli, jak radzą sobie w nowej roli. 

W piątek 26 lipca na świat przyszła córeczka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli! Dziewczynka urodziła się po wyznaczonym terminie. Teraz gwiazda zdecydowała się poinformować fanów, jak dała na imię swojemu pierwszemu dziecku. Jej córeczka ma na imię... Emilia!

Przedstawiamy Wam nasze wszystko, nasz cud, nasz największy skarb... Oto Emilia Pela. Na razie po prostu Emilka, a dla nas najczęściej Emi. I to Wam musi wystarczyć - napisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska.

Kaczorowska przy okazji oświadczyła, że nie zamierza upubliczniać wizerunku Emilki. Dlaczego?

Wczoraj na IS zamieściłam Wam screen komentarzy, które pojawiły się na moim profilu i które są bez wątpienia karygodne. Podjęliśmy już stosowne kroki, aby takie działanie nie pozostało bezkarne. Chciałabym przy tej okazji odpowiedzieć na masę pytań, o to czy będziemy pokazywać naszą córeczkę w internecie. Długo o tym myśleliśmy i postanowiliśmy nie publikować jej zdjęć, na których udostępnimy jej wizerunek, czyli na których widoczna będzie jej twarzyczka. I nie dlatego że jest taka „moda”, jak niektórzy twierdzą, ale właśnie ze względu na bezpieczeństwo - napisała Agnieszka.
Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń, w której nic nie ginie. To co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażające, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało. Dodatkowo wychodzimy z założenia, że każdy człowiek ma wolność wyboru i sam powinien móc zdecydować czy chce dzielić się swoimi zdjęciami. I choć jesteśmy odpowiedzialni za naszą córeczkę, to nie możemy podjąć za nią tej decyzji. 
To oczywiste, że zakochani w niej po uszy chcielibyśmy pochwalić się całemu światu jaka jest śliczna i wspaniała (dla nas zawsze będzie najcudowniejsza pod słońcem), ale najważniejsze dla nas jest to, aby była BEZPIECZNA. Dlatego właśnie wszystkie zdjęcia, które jej robimy, a jest ich niemało, zostawiamy do naszego rodzinnego albumu. Jeśli będzie chciała się kiedyś nimi podzielić, to tak zrobi. My postaramy się, aby podjęła tę decyzję świadomie.

Jak wam podoba się imię córeczki Agnieszki i Macieja? A co sądzicie o decyzji nieupubliczniania jej wizerunku?


Więcej: To jest moje miasto! Agnieszka Kaczorowska o Warszawie

Zobacz film: Agnieszka Kaczorowska-Pela o swoich pierwszych dniach macierzyństwa, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
72
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0