Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Urodziłam naturalnie. My, kobiety jesteśmy do tego stworzone!"

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska w pierwszym wywiadzie po porodzie: "Urodziłam naturalnie. My, kobiety jesteśmy do tego stworzone!"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela udzielili wywiadu Dzień Dobry Wakacje. Opowiedzieli o porodzie, o macierzyństwie i o zmianach w ich życiu po narodzinach ich córeczki.

Więcej: To jest moje miasto! Agnieszka Kaczorowska o Warszawie


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela udzielili wywiadu Dzień Dobry Wakacje. Agnieszka urodziła córeczkę 26 lipca. Maciej przyznał, że był przy porodzie Agnieszki - była to dla niego bardzo ważna chwila.

Długo zastanawialiśmy się, czy tego chcemy. Na początku ciąży stwierdziliśmy, że to nie jest dobry pomysł. Ale po połowie okresu stwierdziliśmy, że dlaczego nie! I Maciek dał radę - opowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska urodziła naturalnie:

Ja urodziłam naturalnie. Nie miałam żadnych przeciwwskazań. Na szczęście się udało. Do tego jesteśmy stworzone, my kobiety.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska. Czy mąż musiał walczyć o jej uczucie?

Co sądzisz o tym artykule?
16
28
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
10.09.2019
Nick
Zycze mlodym jak najlepiej. Lecz widac ze sa jacys niepewni siebie. On teskni za swoja ex
15.08.2019
M
Super :)
11.08.2019
Anika
Niech malutka się zdrowo chowa! :) Agnieszko, masz fajne podejście do dochodzenia do siebie po porodzie, lepiej powoli i zdrowo, bez presji :)