Gwiazdy

Dom Agi i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" gotowy na święta. Pokazali nam piękne wnętrza

Gwiazdy

Autor:
Michalina
Kobla

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Agnieszki i Wojtka zdaje się być jedną z najlepszych decyzji, jakie w życiu podjęli. Małżeństwo jest w trakcie przygotowań do dwóch, ważnych wydarzeń - świąt Bożego Narodzenia i narodzin dziecka. Kulisami strojenia domu i planowania najbliższego miesiąca podzielili się z serwisem dziendobry.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Agnieszki i Wojtka

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik sprawiają wrażenie, jakby zostali dla siebie stworzeni. Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mieli nosa, łącząc ze sobą parę, która dziś nie tylko planuje organizację ceremonii kościelnej, ale i spodziewa się dziecka.

Małżeństwo chętnie dzieli się szczęściem ze swoimi obserwującymi. Ostatnio na ich youtubowym kanale "Życie od pierwszego wejrzenia" pojawił się pierwszy vlogmas, czyli vlog, obrazujący przygotowania do świąt. Zapytaliśmy parę, jakie tradycje, wyniesione z rodzinnych domów kultywują w bożonarodzeniowym czasie.

- Razem z Wojtkiem byliśmy podobnie wychowywani od dziecka, oboje uwielbiamy jeździć po świąteczne dekoracje i już w listopadzie wybieramy się na świąteczne zakupy. Dekorujemy mieszkanie, Wojtek ubiera balkon światełkami, bardzo to lubi. Myślę, że jak kupimy już dom, to będziemy mieć go ozdobiony niczym z nowojorskiej ulicy - przekazała nam Agnieszka.

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Źródło: Dzień Dobry TVN

Święta Agnieszki i Wojtka

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie ukrywa, że czas z najbliższymi jest dla niej i Wojtka najistotniejszym elementem Bożego Narodzenia.

- Święta są dla nas wyjątkowe i zawsze spędzamy je w gronie rodzinnym, pieczemy wspólnie z Wojtkiem pierniki, pilnujemy, by na stole było 12 potraw. Chodzimy na pasterkę i kolędujemy - powiedziała Agnieszka.

Zapytana o to, bez jakiej, jednej rzeczy nie wyobraża sobie świąt, odpowiedziała z humorem: "pierogów z kapustą i grzybami". Co ciekawe, w temacie prezentów małżeństwo jest jednocześnie bardzo pragmatyczne i spontaniczne. - Prezenty niespodziankę kupujemy sobie na Mikołajki i takie już dla siebie mamy. A pod choinkę zawsze kupujemy sobie wspólny droższy prezent, jest to zawsze taka rzecz, na która w ciągu roku było nam szkoda wydać daną sumę - zdradziła nam Agnieszka.

Zobaczcie, jak Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia udekorowali mieszkanie.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości