Agnieszka Chylińska zamieściła w sieci osobisty wpis: "Życia tu i teraz nauczył mnie Mój Syn"

Wokalistka od dłuższego czasu na swoim Instagramie zamieszcza archiwalne zdjęcia i dzieli się w sieci przemyśleniami na temat swojego życia. Ostatni z postów przykuł uwagę naszej dziennikarki Basi Pasek, o czym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Chylińska na zdjęciach sprzed lat

Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kiedyś wokalistka O.N.A., a od lat występująca solo. Na przestrzeni lat jej wizerunek diametralnie się zmieniał – od czarnych długich włosów po zadziorną, krótką blond fryzurę. Ostatnio artystka zabiera swoich fanów w sentymentalne podróże i uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.
- Agnieszka publikuje swoje zdjęcia sprzed wielu lat, ale też wpuszcza nas za kulisy tego, co wtedy myślała, ale też co myślała przez kolejne lata swojego życia. Jej Instagram jest trochę takim podsumowaniem, przemyśleniami kobiety, która wiele przeżyła i jest mocno świadoma – mówiła w Dzień Dobry TVN Basia Pasek, która zaprezentowała widzom kilka postów wokalistki.

Agnieszka Chylińska o macierzyństwie

Ostatni z nich był szeroko komentowany w mediach. Artystka bardzo się w nim otworzyła i odniosła się m.in. do macierzyństwa. Jego fragment zacytowała Basia Pasek:

Znowu nic nie wiem o życiu, choć ciągle zachwyca mnie mocno fakt, że potrafi być tak zaskakująco piękne, gdy się na nie patrzy bez żadnej blendy, bez chaosu, gonitwy myśli, zamartwiania się. Życia tu i teraz nauczył mnie Mój Syn. Cierpliwości i wytrwałości Moje Córki . Mądrość dzieci zachwyca i zawstydza jednocześnie, gdy się znajdzie w końcu czas na to, by uznać, że też się takim było i to gdzieś zostało po drodze zgubione... bo się biegło, za Bóg wie czym...

Zobacz więcej archiwalnych zdjęć Agnieszki Chylińskiej w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl .
Zobacz także:
Autor: Dominika Czerniszewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości