Agnieszka Cegielska dumna z syna i jego pasji. "Podziwiam za upór, pracowitość, wiarę w swoje marzenia, energię"

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska to dumna mama nastoletniego Franka. Niedawno w mediach społecznościowych prezenterka zdradziła, jaką pasję wybrał sobie młodzieniec, a także odniosła się do jego wyjątkowych cech charakteru. Fani podsumowali: "Pięknie wychowany syn".

Agnieszka Cegielska dumna z syna

Agnieszka Cegielska to prezenterka, którą większość widzów kojarzy m.in. z programu Dzień Dobry TVN. Choć gwiazda dość aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, chroni swoją prywatność i rzadko kiedy chwali się zdjęciami najbliższych. Tym razem zrobiła wyjątek. Na Instagramie Agnieszka opublikowała zdjęcie syna w sportowym stroju i zdradziła jego największą pasję. Jak się okazuje, Franek zajmuje się profesjonalną jazdą gokartami. Dumna mama publicznie pochwaliła swoją pociechę.

Tak bardzo jak kocham, tak bardzo podziwiam, za upór, pracowitość, wiarę w swoje marzenia, energię i niepoddawanie się nie tylko na torze. Droga sportu profesjonalnego to piękna, ale bardzo wymagająca droga, a tu sukces oznacza często drogę od porażki do porażki , ale najważniejsze aby nie tracić entuzjazmu. Teraz to od Franka najczęściej słyszę: pamiętasz mamo, co mi zawsze powtarzałaś. "Nigdy się nie poddajeMY". Mój mały&wielki życiowy Mistrz

- czytamy.
Agnieszka, która jeszcze niedawno uczyła Franka stawiać pierwsze kroki, dziś sama czerpie od niego rady i mądrości życiowe. W jednym z wywiadów przyznała, że zapytała syna wprost, co mogłaby w sobie zmienić. Jego odpowiedź była niemałym zaskoczeniem.
- Syn jest moim najpiękniejszym nauczycielem. Nigdy nie zapomnę, jak kilka lat temu zapytałam: "Franio, czy jest coś, co mogłabym w sobie zmienić, poprawić? Jak mi powiesz, ja sobie to przemyślę, bo chciałabym być dla ciebie fajną mamą". A on na to: "Wiesz co, mamnia, jesteś spoko, ale wydaje mi się, że mogłabyś być bardziej spontaniczna. Czasami odnoszę wrażenie, że się ograniczasz…" – wspominała Agnieszka w wywiadzie udzielonym dla "Vivy!".

Fani komentują nowe zdjęcie

Pod nowym postem Agnieszki bardzo szybko pojawiły się pierwsze komentarze. Fani pogratulowali mamie zdolnego i ambitnego syna, a także przyznali, że w dużej mierze to jej sukces. Dobre wychowanie i zasady wpajane dziecku od najmłodszych lat, procentują w przyszłości.
  • Pięknie wychowany syn
  • To dzisiaj rzadkość pasja, wiara, serce, wytrwałość, ciężka praca
  • Franek jest naj, jestem jego wielką fanką, bardzo mądry chłopiec
Wyjątkowe zioła, które pomogą w walce z bezsennością. Agnieszka Cegielska radzi
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości