Gwiazdy

Ada Fijał wspomina roztańczoną wizytę u fryzjera. Akompaniował jej hit sprzed lat

Gwiazdy

Ta gwiazda doskonale wie, jak poprawić humor swoim obserwatorom. Ada Fijał na Instagramie opublikowała nagranie z nietypowej wizyty u fryzjera. Dystansu do siebie nie można jej odmówić. Zobaczcie.

Ada Fijał tęskni za fryzjerem

Zakłady fryzjerskie cały czas są zamknięte – trzeba więc jakoś sobie radzić. Niektórzy postanawiają działać na własną rękę i efektowne fryzury tworzyć w zaciszu swojego domu. Ci mniej pewni swoich umiejętności fryzjerskich z utęsknieniem czekają na otwarcie salonów. Żeby umilić czekanie sobie i osobom w podobnej do swojej sytuacji, Ada Fijał postanowiła opublikować zabawny filmik.

Jak wszyscy tęsknią za tym, żeby iść do fryzjera, Ada znalazła archiwalne nagranie

- zapowiedziała Basia Pasek.

Ada Fijał tanecznie wspomina wizytę u fryzjera

Na nagraniu, które opublikowała, widzimy Adę Fijał i ekipę fryzjerską tańczącą w rytm wielkiego hitu "You’re my heart, You’re my soul".

- Kiedy przeglądasz telefon i natrafiasz na TikToka, nagranego ponad miesiąc temu, kiedy to jeszcze była wiosna ?☀️,a salony fryzjerskie otwarte. Teraz jest bardziej zima, jest jakoś ciemniej? i już nie wiesz, co o tym myśleć (...) ❤️ Lubię nasze wariactwo nawet, jak nie wiem, czego chcę. Mam nadzieję, że Ty też tęsknisz, za moją rozkminą: z grzywką czy bez

- napisała aktorka.

Ada Fijał - kariera

Ada Fijał jest polską aktorką i osobowością medialną. W 2002 roku ukończyła krakowską Akademię Teatralną. Grywa w teatrach, filmach oraz serialach. Na koncie ma także pracę jako dziennikarka. Jesienią 2018 roku zaczęła prowadzić program "Stylowa Odnowa" w TVN Style. Co ciekawe, gwiazda jest też wykształconą dentystką.

Ostatnimi czasy Ada Fijał jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Filmiki, które umieszcza na TikToku robią prawdziwą furorę. Fani wprost uwielbiają aktorkę za dystans do siebie i wyjątkowe poczucie humoru.

Zobacz też:

Kto odpowiada za śmierć Whitney Houston i jej córki? Były mąż gwiazdy wskazuje winnego

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" zapowiedział czwartą edycję programu. "Będzie jeszcze fajniejsza"

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ze swojego piątego wesela. "Może mniej znaczy więcej?"

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości