Gwiazdy

"40 kontra 20". Kinga daje Robertowi wolną rękę w relacjach z dziewczynami. Jego reakcja może ją zaskoczyć

Gwiazdy

Galimatias w relacjach uczestników "40 kontra 20" wciąż trwa. Kinga przeszła z willi na glamping, ale nie przestaje przypominać o sobie Robertowi. W 27. odcinku powie mu szczerze, co czuje, gdy on zbliża się do pozostałych dziewczyn.

"40 kontra 20" odcinek 27. Rozmowa Kingi i Roberta

Między Kingą a Robertem iskrzy. Z daleka widać, że ciągnie ich do siebie, jednocześnie nie umieją jednak porozumieć się ze sobą. Podczas ostatnich eliminacji Kinga z trudem przyjęła decyzję panów o tym, że musi wyprowadzić się z willi.

Podczas kolejnej szczerej rozmowy, Kinga wyzna Robertowi, że cierpi, gdy widzi, jak on pogłębia relacje z innymi uczestniczkami. - Sporo mnie to kosztowało emocjonalnie, żebym się przed tobą otworzyła i żebym ci pokazała to, że mi zależy, a jeśli w konsekwencji dzieję się tak, jak się dzieje, to bardzo proszę - masz czas, żeby się zastanowić, daję ci wolną rękę, sprawdź sobie jakieś opcje, które są dla ciebie najważniejsze - stwierdziła Kinga.

Jak na te słowa zareagował Kochanek? Zobacz w wideo powyżej.

"40 kontra 20" odcinek 27. Co się wydarzy?

Robert wykorzystując sytuację, że nie ma w willi kogoś, kto najmocniej wpływał na jego wybory, zaprosi na randkę jedną ze swoich dotychczasowych faworytek - Martę. Podczas zmysłowego masażu na pytanie, czy podobają mu się jej plecy, odpowie: "Podobają mi się i coraz więcej rzeczy mi się podoba". Czy to spotkanie ponownie rozgrzeje pomiędzy nimi uczucie?

Tymczasem uczestniczki zaczną analizować swoje szanse u boku obu Panów. Te kobiety, które do tej pory nie poznały bliżej Roberta i Bartka, nadal będą miały nadzieję na zmianę tej sytuacji.

Zobacz wideo: "40 kontra 20" odcinek 27. Marta i Robert na randce

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości