Gwiazdy

"40 kontra 20". Tomek wyeliminował swoją faworytkę. "Moglibyśmy stworzyć coś pięknego, ale..."

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tomek "40 kontra 20"

Nadszedł czas na pożegnań. Z programu odpadły dwie uczestniczki. Decyzja Toma nikogo nie zdziwiła, ale za to werdykt Tomka wprawił całą grupę w osłupienie. Dlaczego usunął z gry dziewczynę, z którą miał najlepszy kontakt?

"40 kontra 20". Kto opuścił program?

Przegrupowanie to jeden z najważniejszych momentów w programie "40 kontra 20". To właśnie wtedy 44-letni Tom i 28-letni Tomek mają okazję, by na nowo wybrać singielki do swoich drużyn.

40 kontra 20

Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Tomek bez wahania zaprosił do siebie Monikę. Następnie podkradł Tomowi Amirę. Zdecydował się też lepiej poznać Magdę oraz Izkę. Z kolei Tom jako pierwszą wybrał Kasię. Później poprosił do siebie Izę i Anitę. Na koniec dołączyła do niego Dżoana.

Joanna, Natalia, Maja i Amelia znalazły się w strefie zagrożenia. Spośród nich jako pierwsza show opuściła Asia.

- Twoja Klasa i wdzięk jest tak duża i piękna, że nie mogę się napatrzeć na ciebie. Jesteś wspaniałą kobietą, którą obserwuję od samego początku. Uwielbiamy cię wszyscy. Jesteś śliczna i inteligentna. Masz w sobie mnóstwo wdzięku - powiedział Tom. - Asiu, nadszedł taki czas, że musimy się pożegnać. Będzie dla mnie dużym zaszczytem, jeśli moglibyśmy zostać przyjaciółmi. Bardzo ci dziękuję za ten czas, który mogliśmy spędzić razem. Wracasz dzisiaj do domu - dodał 44-latek.

Joanna "40 kontra 20"
Joanna opuszcza program "40 kontra 20" Joanna "40 kontra 20" Źródło: Player.pl

Asia ze smutkiem przyjęła tę wiadomość. - Powiem szczerze, że nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Wydawało mi się, że zbliżyłam się do Toma i że będzie chciał mieć taką osobę w willi. Stało się tak, jak się stało - wyznała Joanna.

"40 kontra 20". Szokująca decyzja Tomka

O poranku Natalia dowiedziała się, że jest bezpieczna i może dołączyć do grupy Toma. Następnie Tomek ogłosił, która z pań - Maja czy Amelia - pożegna się z programem. Wszyscy byli przekonani, że Amelia może być spokojna o swoją przyszłość.

- Oni zbudowali ze sobą więź, więc wydaje mi się, że ona zostanie. Nawet nie wydaje mi się, jestem pewna - powiedziała Izka, która obserwowała całą sytuację.

Tomek poprosił do siebie Amelię. Złapał ją za ręce i spojrzał głęboko w oczy.

- Bardzo się cieszę, że cię poznałem. Nie spodziewałem się, że kobieta w twoim wieku może być tak dojrzała. Naprawdę cieszę sie, że stanęłaś na mojej linii życia - zaczął 28-latek. - Myślę, że moglibyśmy stworzyć coś pięknego, ale to nie jest dzisiaj. Niestety, wracasz do domu - podkreślił.

Dlaczego Tomek podjął taką decyzję? Okazuje się, że choć nadawał z Amelią na tych samych falach, to jednak dziewczyna przypominała mu pewną osobę z przeszłości. Więcej na ten temat dowiemy się w kolejnym odcinku.

Amelia "40 kontra 20"
Amelia opuszcza program "40 kontra 20" Amelia "40 kontra 20" Źródło: Player.pl

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości