Gwiazdy

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się oświadczył. Pokazał pierścionek zaręczynowy

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Paweł "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Paweł Olejnik nie spodziewał się, że podczas własnego wesela pozna miłość swojego życia i wcale nie będzie to jego żona. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po rozstaniu z Katarzyną Zięciak związał się z jej kuzynką Klaudią. Ich relacja kwitnie od dłuższego czasu, więc Paweł postanowił się oświadczyć. Kiedy to zrobił? Wybrał wyjątkową datę.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Paweł Olejnik

Paweł Olejnik wziął udział w 6. sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go w parę z Katarzyną Zięciak. Początkowo małżonkowie byli sobą zachwyceni. Na weselu szampańsko się bawili, ale podczas podróży poślubnej pojawiły się już pierwsze zgrzyty. Mimo licznych prób ratowania związku ostatecznie relacja nie przetrwała. Paweł i Kasia podjęli decyzję o rozwodzie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Życie pisze zaskakujące scenariusze. Olejnik w trakcie weselnej zabawy poznał Klaudię, kuzynkę Kasi. To właśnie ona okazała się być miłością jego życia i tą właściwą kobietą, z którą chce być na dobre i na złe. W czerwcu tego roku zakochani obchodzili pierwszą rocznicę związku. A w grudniu, dokładnie w Mikołajki, Paweł się oświadczył.

Zaręczyny Pawła Olejnika ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Olejnik pochwalił się na Instagramie radosną nowiną. Klaudia zgodziła się być jego żoną. Pokazał pierścionek zaręczynowy na dłoni ukochanej.

- Jak dobrze wiecie, chciałem znaleźć swoją drugą połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą rodzinę. Powierzyłem to zadanie ekspertom, jednak z wybraną partnerką nie umiałem nawiązać dłuższej znajomości, co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie. Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka, na którą początkowo nie zwróciłem uwagi (wiadomo ślub kamery...). Na ślubie jednym z gości mojej wtedy żony była jej kuzynka i to właśnie z nią zacząłem się spotykać. Tak poznałem swoją ukochaną, a od dzisiaj narzeczoną. Tak, narzeczona, bo właśnie w ten dzień 6 grudnia powiedziała "tak" - napisał Paweł.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości