Gorące tematy

Tomasz Komenda zostanie ojcem: "U faceta najważniejsze jest, żeby usłyszał słowo tata"

Gorące tematy

Ostatnie dni są dla Tomasza Komendy bardzo emocjonujące. 10 września miała miejsce premiera filmu, którego scenariusz oparty był o historię jego życia przerwanego brutalnie przez fałszywe oskarżenia. Mało tego, w tym samym dniu, tuż po projekcji obrazu Tomasz oświadczył się swojej partnerce, wyjawiając również, że już niedługo zostanie ojcem. W Dzień Dobry TVN para zdradziła, jakie imię otrzyma ich dziecko. Opowiedziała również o planach na przyszłość i emocjach związanych z filmem.

Poruszający dramat Tomka Komendy

Tomasza Komendę niesłusznie oskarżono o gwałt i morderstwo 15-letniej Małgorzaty i wtrącono na 25 lat do więzienia. Przez blisko dwie dekady za kratami był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. Przez cały ten czas on i jego rodzina wołali o pomoc. W końcu na ich drodze pojawili się ludzie, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego. Byli to policjant CBŚ Remigiusz Korejwo oraz prokuratorzy: Dariusz Sobieski i Robert Tomankiewicz. Sprawą zainteresował się także reporter TVN i TVN24, Grzegorz Głuszak, który kilkakrotnie nagłośnił ją w mediach, a po uniewinnieniu Tomka opisał jego poruszające losy w książce "25 lat niewinności. Historia Tomasza Komendy". To właśnie na jej podstawie powstał scenariusz do filmu o tym samym tytule, który wyreżyserował Jan Holoubek.

To cała prawda o mnie, o moim życiu. (…) Tam nie ma żadnego oszukaństwa, tam nie ma obłudy

- powiedział w Dzień Dobry TVN, Tomasz.

Dodał także, że z rodziną nie ingerowali w scenariusz:

Zostawiliśmy ten film profesjonalistom. Myśmy się tylko mogli wbić w to jeszcze raz, chociaż bardzo dużo nas to bardzo kosztowało. Jestem i zawsze byłem niewinny i ten film udowadnia to wszystko

W obsadzie produkcji znaleźli się tak doskonali aktorzy jak: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki, natomiast w rolę głównego bohatera wcielił się utalentowany Piotr Trojan.

Zagrał naprawdę bardzo profesjonalnie. Tam byli sami fachowcy, dlatego się zgodziłem na film

- przyznał Tomasz.

Tomek Komenda się oświadczył

Po premierze filmu, mającej miejsce 10 września br., Tomasz oświadczył się swojej partnerce Ani Walter, która o jego planach nic nie wiedziała.

Chcemy w przyszłym roku wziąć ślub

- zdradził Tomek. Wyjawił również, że z Anią spodziewają się syna, któremu chcą dać na imię Filip.

U faceta najważniejsze jest, żeby usłyszał słowo 'tata'. Szkoda tylko, że dopiero po 44 latach

- stwierdził.

Para poznała się na portalu randkowym. Na początku ich znajomości kontakt był wyłącznie internetowy i kilkukrotnie się urywał, a tak naprawdę zaiskrzyło, gdy spotkali się przypadkiem na ulicy.

Jest wiele rzeczy, które mnie w nim ujęły. Spojrzenie przede wszystkim, pierwsze spojrzenie było takie hipnotyzujące strasznie, a później rozmowa. No i jego dojrzałość, to jaki ma światopogląd, podejście do życia. Wszystko praktycznie

- przyznała Ania.

Anna ma już dwóch synów. Jak chłopcy przyjęli Tomka?

Młodszy go nie kojarzył, a starszy słyszał o nim. Gdzieś tam się stresował na początku, bo widział go w telewizji. Wiadomo, dziecko ma inne podejście do tego wszystkiego, ale od razu załapali kontakt. Nawiązali bliską więź bardzo szybko

- powiedziała.

Para pragnie teraz spokoju, natomiast Tomasz chciałby, aby skończył się hejt, z którym cały czas musi się mierzyć. Redakcja Dzień Dobry TVN życzy im spełnienia wszystkich marzeń.

Obejrzyjcie fragment programu "Uwaga! TVN", w którym Tomek i Ania opowiadają o swoim pierwszym spotkaniu.

>>> Zobacz także:

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" nagrodzony na festiwalu "Młodzi i Film"

"25 lat niewinności" - utwór Kazika promuje film o sprawie Tomasza Komendy

Tomasz Komenda: "Biorę życie pełnymi garściami"

Tomasz Komenda. Są tacy, którzy nie mają dla niego litości

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości