Patricia Kazadi o nowym singlu. "Jak włączysz go w gorszy dzień, nastraja cię pozytywnie"

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk
Patricia Kazadi z ważnym przekazem w nowym singlu

"Natural" - to najnowszy singiel Patricii Kazadi. Wokalistka opowiedziała o nim w Dzień Dobry TVN. Połączyła się ze studiem ze swojej sypialni i zdradziła, jakie przesłanie ma jej teledysk.

Patricia Kazadi wydała singiel o samoakceptacji

Patricia Kazadi od pewnego czasu bardzo dużo mówi o szacunku do drugiego człowieka, ale też o samoakceptacji. Teraz postanowiła pójść o krok dalej i wydać singiel, który ma poprawić humor wtedy, gdy pojawia się gorszy dzień.

- Wszystko powstało w zeszłym roku, kiedy przechodziłam przez taki średniawy czas, jeśli chodzi o poczucie własnej wartości, samoakceptację, zdrowotnie itd. Chciałam napisać utwór, który, jak włączysz sobie w gorszy dzień, to nastraja cię pozytywnie i sprawia, że czujesz się dobrze ze sobą, bez względu na to, w jakim jesteś dniu - wyznała Patricia Kazadi.

Artystka apeluje tym utworem o to, aby każdy mógł żyć według własnych zasad i nie musiał podporządkowywać się kanonom. Teledysk jest bardzo teatralny, wokalistka odgrywa w nim różne role, przechodzi przez wiele stanów. Zagrała w nim także babcia Patrici Kazadi, pani Kazia.

Patricia Kazadii o "Natural"

Patricia Kazadi apeluje także o to, żeby zdjąć z siebie filtry, które nakładamy na siebie w sieci. Warto zaakceptować swoją naturalność i ją pielęgnować. Wokalistka zrozumiała to w bardzo nietypowej sytuacji, o której opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

- W trakcie nagrywania stories wyłączył mi się filtr. Zaskoczyła mnie moja reakcja na to, że nie spodobało mi się to, co widzę bez filtra. Zobaczyłam, że zatarła się gdzieś ta zdrowa granica w stosunku do tego, jak zaciera się i jak kreowany jest sztucznie kanon piękna. Od tamtej pory staram się żyć jak najbardziej naturalnie. Mam swoje włosy, często się już w nich pokazuję, dzisiaj jestem bez makijażu, totalnie naturalnie - podkreśliła artystka.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości