Maturzyści wskoczyli w rajstopy i zaprezentowali balet. Takiego Jeziora Łabędziego nie widzieliście

Maturzyści i ich taniec

W jednym z płońskich liceów doszło do wyjątkowego show. Maturzyści postanowili uświetnić wieczór specjalną atrakcją. 12 uczniów założyło prowizoryczne stroje do baletu, po czym ruszyło na parkiet. Wideo stało się hitem sieci.

Płońsk. Niespodzianka podczas studniówki

Standardem na polskich studniówkach jest odtańczenie klasycznego poloneza przed imprezą. Nie wszyscy jednak zamierzają iść za duchem tradycji i stawiają na nieco bardziej rozrywkową formę prezentacji tanecznych umiejętności. Maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku znaleźli sposób na zabawianie publiczności.

Taniec

Wpływ tańca na rozwój dziecka
Wpływ tańca na rozwój dziecka Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Chłopacy odtańczyli prawdziwe "Jezioro Łabędzie". Reakcje nauczycieli oraz uczniów były bezcenne. Nikt nie spodziewał się takiego performance'u.

Maturzyści zatańczyli Jezioro Łabędzie

Chłopcy podbili serca gości ubrani w białe rajstopy, podkoszulki i różowe spódniczki. Tej studniówki jej uczestnicy nie zapomną na długie lata. Wideo zobaczycie poniżej:

Internauci nie kryją, że filmik poprawił im humor. - Brawo dla Panów za odwagę i poczucie humoru! - czytamy w jednym z komentarzy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Jupiterimages/Getty Images

Pozostałe wiadomości