Gorące tematy

Małgorzata Socha zabrała głos w sprawie koncesji dla TVN7. "Wszyscy chcemy, żeby Siódemka ciągle grała"

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski
Małgorzata Socha o koncesji dla TVN7

Stacja TVN7 ciągle czeka na decyzję w sprawie przyznania koncesji na nadawanie. Widzowie piszą maile w obronie Siódemki, które przesyłają na adres KRRiT. Dla Małgorzaty Sochy, gwiazdy "BrzydUli", sprawa przyznania koncesji też jest bardzo ważna.

Brak koncesji dla TVN7

Siódemka jest największym kanałem rozrywkowym w Polsce. Wciąga do zabawy, ale daje też chwile nostalgii i wzruszenia. 25 lutego 2022 roku wygasa koncesja stacji TVN7. W praktyce oznacza to, że kanał nie będzie już częścią telewizji naziemnej. TVN Grupa Discovery już od ponad roku czeka na przedłużenie prawa do nadawania, jednak Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wciąż nie udzieliła na to zgody.

TVN Grupa Discovery w specjalnym oświadczeniu przekazała, że kanał TVN7 uzyskał holenderską koncesję na nadawanie. To jednak nie rozwiązuje problemu dalszego funkcjonowania TVN7 w znanej dotychczas formule. Obecnie jego odbiór jest bezpłatny dla wszystkich polskich widzów telewizji naziemnej. Takie działanie jest możliwe wyłącznie na podstawie koncesji przyznawanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Wymagane dokumenty zostały złożone 23 grudnia 2020 roku, jednak do dziś KRRiT nie podjęła decyzji w sprawie przedłużenia koncesji.

"BrzydUla 2"

Małgorzata Socha o "BrzydUli"
Małgorzata Socha o "BrzydUli"
wideo 2/4

Aby wesprzeć starania TVN Grupy Discovery o uzyskanie koncesji, wystarczy wysłać maila na adres: skargi@krrit.gov.pl.

Małgorzata Socha o koncesji dla TVN7

W ramówce TVN7 znajdują się programy przyciągające przed ekrany rzesze widzów. Wśród nich rekordy popularności bije kontynuacja kultowej "BrzydUli". Małgorzata Socha odniosła się do problemów stacji.

- Wszyscy chcemy, żeby TVN7 cały czas grało, było coraz lepsze i rosło w siłę. Czego serdecznie życzę - powiedziała aktorka.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości