Aranżacje wnętrz

"Świat jest na tyle szary, że ten kolor w mieszkaniu musi być". Męskie lokum w stylu urban jungle

Aranżacje wnętrz

"Odpicowane mieszkanie" wraca po wakacyjnej przerwie. I to z wyjątkowymi wnętrzami! Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanie Krzysztofa Gaduli, które przesiąknięte jest kolorem i stylem urban jungle.

Kolor po męsku

Krzysztof Gadula na co dzień walczy z szarością i bielą, która na stałe zadomowiła się w polskich mieszkaniach. Zajmuje się bowiem dobieraniem kolorów do wnętrz oraz podpowiada, jak je udekorować. Nic zatem dziwnego, że jego cztery kąty zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. – To moje mieszkanie musiało być taką wisienką – podkreślił w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską.

Urban jungle we wnętrzach

Mieszkanie Krzysztofa liczy 46 m2. W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć:

  • Salon połączony z kuchnią – 21 m2,
  • łazienkę – 4,19 m2,
  • sypialnię – 10,90 m2.

Salon z kuchnią

Katarzyna Jaroszyńska już na wejściu była pod wrażeniem gamy kolorów, którą zastała we wnętrzu. Granatowa ściana, musztardowa kanapa, wzorzysty dywan – to tylko część elementów rzucających się w oczy. – Tu jest tak kolorowo! Widziałam wiele męskich mieszkań w swoim życiu, ale takiego nigdy – przyznała. – Jak to u mnie w pracy mówią, jestem kolorowym ptakiem. Faktycznie od zawsze lubiłem kolory. Myślę, że świat jest na tyle szary, że ten kolor w mieszkaniu musi być – wyjaśnił właściciel.

Są w nim trzy przewodnie barwy: butelkowa zieleń, granat i musztarda . – Najwięcej jest niebieskiego, bo od dzieciństwa pytałem - dlaczego trawa nie może być niebieska? Bardzo lubiłem też kolor żółty. Chyba z wiekiem dojrzałem bardziej do musztardowego. Butelkowa zieleń jest dość naturalnym kolorem. Wydaje mi się, że fajnie też mieć ciemniejszą kuchnię. Po prostu to są moje kolory, w których bardzo dobrze się czuję - zadklarował Krzysztof Gadula.

Obok kolorów w pomieszczeniu dostrzeżmy też wzory nawiązujące do stylu urban jungle.

Łazienka

Z kolei w łazience właściciel zastosował kreatywne rozwiązanie. Położył bowiem płytki podłogowe na ścianie. – Imitacja drewna jest przede wszystkim przytulna i na tym mi zależało. Pomysł na łazienkę był taki, że będzie ona jednak bardziej stonowana, w neutralnych kolorach – przyznał.

Uwagę przyciąga też granatowy sufit, który ładnie komponuje się z imitacją drewna.

Sypialnia

Natomiast sypialnia w porównaniu do pozostałych pomieszczeń - jest ciemniejsza. Została zdominowana przez styl urban jungle. Odnajdziemy też wiele orientalnych dodatków, a nawet neon. – Myślę, że stworzyłem moją małą jaskinię do snu - przyznał rozmówca Katarzyny Jaroszyńskiej.

"Odpicowane mieszkanie" - jak dostać się do programu?

Jeżeli i Ty chcesz zostać bohaterem cyklu "Odpicowane mieszkanie" dołącz do grupy na Facebooku i podziel się swoimi wnętrzami. Może to Ciebie Katarzyna Jaroszyńska odwiedzi następnym razem!

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Pozostałe wiadomości