Aranżacje wnętrz

Krzysztof Miruć zdradza patent na jasną sypialnię z przestronną garderobą

Aranżacje wnętrz

Gosia, Włodek oraz ich synowie Aleksander i Marcel zaprosili ekipę z HGTV do swojego domu. Cel? Remont sypialni rodziców. Z pomocą Krzysztofa Mirucia, pomieszczenie zmieniło się nie do poznania. Zobaczcie te metamorfozę.

Remont sypialni

Marzeniem Gosi od jakiegoś czasu był remont sypialni. Właścicielka zapragnęła przemalować pokój na jasne kolory, zmienić firanki oraz lampki. Jej mąż przyznał natomiast, że do wymiany jest także wykładzina, która wciąż się brudzi. Z pomocą wkroczył do mieszkania Krzysztof Miruć. Mężczyzna zaproponował rodzinie nowe rozwiązania, a następnie wziął się za metamorfozę.

W sypialni Gosi i Włodka położona została podłoga z desek parkietowych. Najważniejszym punktem stało się nowe łózko z eleganckim wezgłowiem i dużą ilością poduszek. Skos ponad nim pokryty został tapetą w kwiatowy wzór.

Garderoba w sypialni

Architekt zrobił także małą niespodziankę i wymienił drzwi garderoby. Nowe fronty z białego szkła wyglądają imponująco. Ponadto wnętrze wzbogacił o funkcjonalne półki i wieszaki. Całość pomieszczenia uzupełnił jasną oprawą okienną i eleganckim oświetleniem.

- Nie jest to szafa, a osobny pokój. Można tam wejść. Urzekły mnie niesamowicie szufladki na biżuterię z małymi pudełeczkami i przegródkami - powiedziała Gosia.

"Zgłoś remont" na HGTV - o czym jest program

W programie "Zgłoś remont" architekt Krzysztof Miruć zmienia oblicza domów i mieszkań. Potrafi przeobrazić puste, deweloperskie wnętrza w przytulne przestrzenie gotowe do zamieszkania. Program "Zgłoś remont" to także wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się, jak samemu urządzić wnętrze.

"Zgłoś remont" - gdzie obejrzeć?

Program dostępny jest na antenie HGTV (emisja w sobotę o godz. 22:00 i w niedzielę o godz. 16:30) oraz online na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: HGTV: Nowoczesny taras niskim kosztem

Zobacz także:

Wiedza, która może uratować życie. Jak udzielić dziecku pierwszej pomocy, nie tylko na wakacjach?

Nawłoć czyli polska mimoza. Poznaj niezwykłe właściwości sezonowego chwastu

Badania wykopaliskowe w Chodliku. "Gdzie nie wbijemy łopaty, mamy zabytki"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości