Gwiazdy

Życie w biegu Joanny Koroniewskiej

Gwiazdy

Życie w biegu Joanny Koroniewskiej

Aktorka znana z licznych ról serialowych, filmowych i teatralnych, co dzień jest typową dziewczyną z sąsiedztwa. O swoim życiu w biegu opowiedziała Piotrkowi Wojtasikowi. 

Joasia zniknęła na pewien czas ze świata show businessu. W tym czasie w jej życiu zaszło wiele istotnych zmian. Aktualnie znów znajduje się w blasku fleszy, ale jak sama mówi, nie wróciła całkowicie!

Wydaje mi się, że to jest szalenie istotne, żeby robić tyle, ile mogę, a jednak mieć czas na wychowanie dzieci – wyjaśniła aktorka.

#możeszmiskoczyć

Na Instagramie aktorki parokrotnie pojawiły się zdjęcia, na których widać ją, gdy skacze. Z pozoru niewinna poza spotkała się z negatywnymi komentarzami wielu internautów. Sytuacja zainspirowała Joasię do stworzenia challenge’u #możeszmiskoczyć.

Są wśród nas osoby, które czepiają się wszystkiego. Moje dziecko ma 10 lat i pada już ofiarą hejtu, jak wszystkie inne nastoletnie dzieci. Bardzo często nie umiemy im tego wytłumaczyć. Dlatego zrobiłam ten challenge, i każdy kolejny – powiedziała Joanna - Ja nawołuje do umiaru i do rozsądku. Jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i albo ktoś nas akceptuje, albo nie.

Zobacz też:

Literacka Nagroda Nobla. Olga Tokarczuk już dziś odbierze nagrodę!

Jak 95-letnia babcia Stenia ratuje świat?

Świąteczne prezenty dla Twoich bliskich. Co wybrać?

Co sądzisz o tym artykule?
56
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0