Styl Życia

Znamy laureatkę GUESS Show Your Natural Beauty. Joanna Jędrzejczyk: „Magda zaraża swoją energią”

Styl Życia

Znamy laureatkę GUESS Show Your Natural Beauty. Joanna Jędrzejczyk: „Magda zaraża swoją energią”

W ramach projektu marka GUESS poszukiwała kobiet, które mają ciekawe hobby, nietypową pasję, nietuzinkowy zawód. Wybrano 4 zwyciężczynie. Dziś w studiu Dzień Dobry gościła Magdalena Żuchowska, która została wytypowana przez Joannę Jędrzejczyk.  

Akcja Show Your Natural Beauty

W tym roku marka GUESS po raz kolejny wystartowała z akcją Show Your Natural Beauty. Organizatorzy szukali wyjątkowych kobiet z nietuzinkową historią, ciekawą pasją, zawodem czy nietypowymi umiejętnościami. Dziewczyn, które swoją osobowością potrafią porwać tłumy i mogą być wzorem do naśladowania dla innych. Wiek, wzrost, wygląd ani waga nie grają roli.

W składzie jury zasiedli ludzie, którzy są inspiracją dla wielu osób. Wśród nich mistrzyni świata MMA Joanna Jędrzejczyk, influencerka i podróżniczka Anna Skura, w sieci znana jako What Anna Wears, stylistka Magda Jagnicka oraz reprezentant męskiego punktu widzenia, redaktor naczelny ELLE Man, Olivier Janiak.

Cztery kobiety, które zwyciężyły konkurs, otrzymały sesje zdjęciowe do magazynów Glamour, ELLE i ELLE MAN z jednym z jurorów oraz wyjazd na Festival Coachella i zakupy w sklepie Guess na Rodeo Drive.

Magdalena Żuchowska – finalistka

W tym roku każdy z jurorów typował swoją osobę. Magdalena Żuchowska została wybrana przez Joannę Jędrzejczyk. Co urzekło ją w Magdzie? Przede wszystkim osobowość, jak przyznała Magda, zaraża swoich uśmiechem i energią. Takie osoby powinny motywować innych.

Do wzięcia udziału w akcji Magdę namówiła szwagierka. Dziewczyna nie spodziewała się, że znajdzie się w gronie czterech finalistek, które pojada od Los Angeles. Do czego laureatka chciałaby motywować inne dziewczyny?

Ja chcę motywować do tego, aby każdy robił w życiu to, co chce.

- przyznała Magda. 

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
91
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0