Newsy

Tragiczne w skutkach wesele w Markach. Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa

ślub kościelny

Brejeq/Getty Images

Newsy

Tragiczne w skutkach wesele w Markach. Prokuratura postawiła zarzut zabójstwa

ślub kościelny

Brejeq/Getty Images

Przyjęcie weselne, które odbyło się w ostatni weekend w podwarszawskich Markach zakończyło się tragedią. Bawiąca się na nim 24-letnia Karolina Dz. śmiertelnie ugodziła nożem swojego partnera. Prokuratura postawiła jej zarzut zabójstwa. 

Zabójstwo podczas wesela w Markach

Celebracja miłości i radość ze ślubu szybko przerodziły się w tragedię. W ostatni weekend podczas wesela doszło do makabrycznej zbrodni. Jak poinformował "Super Express", zamieszana w nią jest 24-letnia Karolina Dz., która wraz ze swoim partnerem, 48-letnim Piotrem J. byli świadkami państwa młodych podczas piątkowej ceremonii. Według oświadczenia jednego z uczestników imprezy, jeszcze przed ślubem kobieta okazywała wyraźną niechęć wobec mężczyzny.

Już jak jechaliśmy do urzędu, Karolina stroiła fochy. Widać było, że ma jakąś pretensję do Piotra

- zaznaczył pan Paweł.

Wesele w Markach zakończyło się morderstwem

Jej zachowanie nie uległo poprawie również podczas samego przyjęciach weselnego. Jak zaznaczył jeden z uczestników wydarzenia, Karolina Dz. z powodu zazdrości robiła "sceny" swojemu partnerowi. Atmosfera podczas wydarzenia popsuła się. Podjęto decyzję o wyproszeniu jej z wesela.

Była wściekła na Piotra, bo któraś z pań szeptała mu coś na ucho. W końcu wyłączyliśmy muzykę i powiedzieliśmy, żeby wyszła, bo psuje przyjęcie

- zaznaczył .

Po jakimś czasie kobieta ponownie pojawiła się na przyjęciu. Niestety, jej przyjście okazało się być tragiczne w skutkach. Podczas poprawin, które odbyły się z soboty na niedzielę, Karolina Dz., weszła do pokoju, w którym spał jej partner, i zadała mu cios w serce ostrym narzędziem. Mężczyzna zmarł.

Karolina Dz. z zarzutami

Na miejscu zbrodni pojawili się funkcjonariusze i zatrzymali Karolinę Dz. Jak poinformowal przedstawiciel Prokuratury Okręgowej Praga-Południe, prokurator Marcin Saduś, kobiecie został przedstawiony zarzut zabójstwa z zamiarem bezpośrednim. Oznacza to, że działała z zamysłem popełnienia czynu. Kobieta została aresztowana na trzy miesiące.

Prokuratura wystąpiła do sądu o areszt również dla trzech innych osób. Zgodnie z tym, co przekazał Marcin Saduś, pomimo świadomości o popełnionej zbrodni, miały one nie powiadomić o tym policji. Ponadto zarzuca im się również zacieranie śladów.

Wobec jednej z osób zastosowano dozór policyjny. Ale dwie inne są na wolności, bo sąd nie uwzględnił wniosku prokuratora o izolację. Mamy tydzień na zażalenie wobec tej decyzji

- podał w rozmowie z Onetem.

Dodał, że prokuratura podejrzewa próby mataczenia. 

Zeznania świadków są niespójne, ktoś z tych osób próbował najwyraźniej okłamać policjantów, którzy ich przesłuchiwali. Uważamy, że zachodzi konieczność izolacji, także tych pozostających na razie na wolności osób

- zaznaczył.

Osoby te prawdopodobnie były pod wpływem alkoholu. 

W lipcu z kolei doszło do morderstwa z udziałem noża w Dzierzgowie. Były chłopak zadał 16-letniej dziewczynie 20 ciosów ostrym narzędziem na oczach jej rodziny. 22-latkowi postanowio zarzuty. 

"22-letni nożownik z Dzierzgowa usłyszał zarzut zamordowania 16-latki", źródło:  TVN24/x-news

Zobacz także:

Od 2 września nowa lista państw z zakazem przylotów do Polski. Czy jest na niej Hiszpania?

8-latek zmarł na rękach rodziców. "Pani doktor nie zbadała syna, nie osłuchała go"

Mężczyzna spędził 8 lat w szpitalu psychiatrycznym za kradzież kawy. Dostanie ogromne odszkodowanie

Co sądzisz o tym artykule?
78
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0