Styl Życia

Tatusiowie tańczą i walczą w słusznej sprawie 

Styl Życia

Tatusiowie tańczą i walczą w słusznej sprawie 

Dokładnie rok temu film z tańczącymi tatusiami stał się hitem sieci. Na nagraniu w rolach głównych wystąpili ojcowie, wykonujący układ baletowy. Był to zapis występu w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we wsi Ostrowite w województwie kujawsko-pomorskim. W tym roku kolejni panowie postanowili zaskoczyć widownię. 

Ojcowie w roli tancerzy

Po zeszłorocznym sukcesie tatusiów, którzy byli zapraszani na liczne wywiady, kolejna grupa chętnych zebrała się, aby pomóc w słusznej sprawie.

Od grudnia przygotowują się do występu, podczas którego wcielą się w rybki. Jak przyznał jeden z nich, wymagające kondycji próby dają się we znaki, w nogach czuć zakwasy.

Każdy z nas ma już swój bagaż doświadczeń i praktycznie każdy jest po 30. Czasy szkolne są już za nami. Nie jest to jednak tak skomplikowany układ, żeby żaden z nas nie dał sobie z tym rady. Traktujemy to jako zabawę

– powiedział jeden z uczestników, Michał Dębski.

Na pomysł wpadła Katarzyna Mazurkiewicz – wicedyrektor zespołu przedszkolnego w Ostrowitem. Jak przyznała, do tej pory nie spotkała się z odmową rodziców i brakiem chęci wspierania tego wydarzenia.  

Nikt nie miał oporów, każdy z uśmiechem przyjął nasz pomysł. Chodziło nam o to, żeby przyszli ludzie, zobaczyli nas i też się bardzo dobrze bawili.

>>>Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.<<<

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
80
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0