Gwiazdy

Sylwia Peretti uczciła urodziny narzeczonego intymnym wpisem. "Kocham mimo wszystko"

Sylwia Peretti

TVN/Tomasz Kordek

Gwiazdy

Sylwia Peretti uczciła urodziny narzeczonego intymnym wpisem. "Kocham mimo wszystko"

Sylwia Peretti

TVN/Tomasz Kordek

Sylwia Peretti  z programu "Królowe życie" nie zapomniała o urodzinach narzeczonego. W dniu jego święta opublikowała zdjęcie z Łukaszem Porzuczkiem, a intymne życzenia rozczuliły fanów pary.

Bohaterki i bohaterowie programu "Królowe życia" to barwne postaci. Taka jest też Sylwia Peretti. Dzięki występom w telewizji udało jej się zgromadzić na Instagramie ponad 150 tys. obserwatorów.

Sylwia Peretti czule o narzeczonym

W mediach społecznościowych Sylwia Peretti zarabia, a przy okazji relacjonuje swoje życie prywatne. Jej ostatni wpis jest wyjątkowo intymny. Pokazała urocze zdjęcie ze swoim ukochanym, do którego dołączyła urodzinowe życzenia. Peretti nie szczędziła mu słodkich słów.

Kocham cię pomimo wszystko i wbrew wszystkiemu. Niezależnie od tego, ile kłód było i jest w dalszym ciągu, rzucanych nam pod nogi, tylko utwierdzam się w przekonaniu, że damy radę - czytamy. Jak dodała, cieszy się, że Łukasz jest dla niej nie tylko partnerem i narzeczonym, ale również najlepszym przyjacielem.

Czasem w dziwny, mocno ekscentryczny sposób, wyrażamy swoje uczucia oraz dbamy o siebie, dla większości w niezrozumiały sposób, ale dla nas jednak wciąż mało zuchwały - zakończyła.

Sylwia Peretti i Łukasz Porzuczek

Urodzinowy wpis Sylwii Peretti rozczulił fanów. W komentarzach nie brakuje zachwytów i życzeń.

  • Nie wszyscy muszą Waszą miłość, a także Was rozumieć. Najważniejsze, że WY siebie rozumiecie, kochacie i wspieracie mimo wszystko.
  • Uwielbiam Was!

- piszą internauci.

Sylwia Peretti i Łukasz Porzuczek są parą od dłuższego czasu. Kilka miesięcy temu serwisy plotkarskie donosiły o ich rozstaniu, jednak informacje te okazały się nieprawdziwe, czego dowodem jest chociażby ostatni wpis przedsiębiorczej blondynki.

Sylwia Peretti w "Królowych życia"

Sylwia Peretti dołączyła do grona "Królowych" w ostatnim sezonie programu. Od razu podbiła serca widzów swoim poczuciem humoru i przebojowością. Media szczególnie zainteresowały się jej osobą w momencie, kiedy wyszło na jaw, że kilka lat temu brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Wówczas była jeszcze przed operacjami plastycznymi i wyglądała zupełnie inaczej.

Zobacz wideo: Królowe życia | Odcinki 43-46 | Zwiastun

Zobacz też:

Była "Królowa życia" pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. "Jestem o 4 kg cięższa"

W święta jubileuszowy odcinek "Gogglebox. Przed telewizorem". Jak przez lata zmienili się uczestnicy programu?

Sylwia Peretti postawiła na zmianę wyglądu. Fani: "Petarda"

Co sądzisz o tym artykule?
59
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0