Gwiazdy

Rozenek-Majdan o swoim Instagramie: "Im więcej ciała, tym więcej kontrowersji"

Gwiazdy

Rozenek-Majdan o swoim Instagramie: "Im więcej ciała, tym więcej kontrowersji"

Minęły trzy lata odkąd Małgosia Rozenek-Majdan założyła swój Instagram. Co więcej, obserwuje ją aż milion osób! Jak social media zmieniły życie prezenterki? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Milion obserwatorów. Takiej liczby fanów mogą pozazdrościć Małgosi nawet influencerzy. Choć Instagram miał być jedynie dodatkiem do jej medialnej działalności, to dziś jest bardzo ważnym elementem w karierze Małgosi.

>>> Zobacz też: "Proszę państwa, oto George!" Rozenek ma nowego psa.

Okazuje się, że prezenterka długo nie była przekonana do social-mediów, ponieważ wychodziła z założenia, że Instagram zabierze jej zbyt dużo wolnego czasu. Rozenek–Majdan obawiała się również dodatkowej ekspozycji w mediach.

Wtedy porozmawiałam z ludźmi, którzy powiedzieli, że social media będą dla mnie możliwością prawdziwego wypowiedzenia się na temat tego, co jest ważne albo dementowania nieprawdziwych informacji. To też jest źródło ładnych zdjęć, a nie brzydkich. Obecnie Instagram jest zapisem mojego życia.

Małgosia w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że nie ma jednej strategii na prowadzenie social mediów. Stawia na spontaniczność.

Często jestem zdziwiona, jakie rzeczy potrafią wzbudzić emocje. Oczywiście, jest pewna zależność, że im więcej ciała, tym więcej kontrowersji, ale to nie zamierza mnie stopować.

-zaznaczyła Rozenek-Majdan.

>>> Zobacz też: Rozenek napisała książkę o in vitro: "Dzięki tej metodzie mam dwóch synów".

Co sądzisz o tym artykule?
74
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0