Gwiazdy

Rodzina Majdanów postawiła na wyjątkowe przebrania halloweenowe. Komentujący: "Jesteście wielcy"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Rodzina Majdanów postawiła na wyjątkowe przebrania halloweenowe. Komentujący: "Jesteście wielcy"

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan

Kamil Piklikiewicz/East News

Takiego zdjęcia rodziny Majdanów jeszcze nie było. Radosław i Małgosia wraz z dziećmi pokazali się na swoich kontach na Instagramie w strojach halloweenowych. Co istotne, wszyscy postawili na to samo przebranie - zainspirowali się serialem "Opowieść podręcznej" stworzonym na podstawie książki Margaret Atwood. Nie tylko wyglądali naprawdę wyjątkowo, ale także fotografia niosła za sobą ważny przekaz.

Rodzina Majdanów w strojach na Halloween

Z okazji Halloween rodzina Majdanów postawiła na wyjątkowe stroje. Małgosia i Radosław angażują się w strajk kobiet, który trwa codziennie w większości polskich miast od 22 października 2020, kiedy to zapadł wyrok Trybunału Konstytucyjnego zakazujący aborcji ze względu na przesłankę embriopatologiczną. Teraz cała rodzina Majdanów pokazała swoje wsparcie dla protestujących, przebierając się za bohaterki serialu "Opowieść podręcznej", stworzonego na podstawie powieści Margaret Atwood. W książce ukazana jest dystopijna rzeczywistość, w której kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy. 

Radosław Majdan pod rodzinnym zdjęciem napisał:

W tym roku halloween to pretekst... wyrażając swój szacunek i podziw dla wszystkich walczących o swoje prawa kobiet, postanowiliśmy przebrać się za bohaterki książki Margaret Atwood „Opowieść Podręcznej” tak nam się jakoś skojarzyło...
#nigdyniebedzieszszlasama
#strajkkobiet

Komentujący wyrazili podziw dla kreatywności, ale i zaangażowania małżeństwa. Zachwycili się też najmłodszym członkiem rodziny - malutkim Henryczkiem. 

Henio najlepszy ❤️
Szacun Mega
❤️Szacun Radosław✌️

- pisali obserwujący. 

Podobne zdjęcie udostępniła też Małgosia Rozenek-Majdan na swoim profilu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#halloween2020 takie #halloweencostume ?‍♀️ Przypadek? Nie sądzę?‍♀️ uwielbiamy halloweenowe przebieranki, ale w tym roku nie mieliśmy wątpliwości jakie powinno być tegoroczne przebranie, kwarantanna sprzyja rozmowom z dziećmi o książkach, o filmach, polityce i sprawach społecznych, bo w kraju, w którym chore dzieci przestają interesować rządzących z chwilą narodzenia, a kobiety zmusza się do rodzenia śmiertelnie zniekształconych dzieci, skazując i ją, i je na niewyobrażalne cierpienie, w kraju tak dotkniętym II Wojną Światową, naziole nazywają się patriotami ?‍♀️ deklarując ogromną odwagę i prawie gotowość do oddania życia za ojczyznę, jednocześnie boją się, pod hejterskim komentarzem podpisać imieniem i nazwiskiem ?‍♀️ tylko taki strój nam przyszedł do głowy ?‍♀️ i tak btw: to właśnie z powodu tych pięknych kawalerów i ich jeszcze piękniejszych połówek skasowałam pewien wpis. Nie tylko dlatego, że boję się konsekwencji, bo jako wykształcony prawnik, wiem jaki jest porządek prawny kraju, w którym żyję i nie wrzucam sobie ot tak, tej wagi, spontanicznych postów. Skasowałam go m.in. po to, by chronić wszystkich tych, którzy odważnie, imieniem i nazwiskiem w komentarzach wyrazili swoje poparcie dla jego treści. Nie chcę pomagać „umiłowanym synom ojczyzny”, którzy z anonimowych kont obrażali spokojnych i z ogromnym poczuciem humoru ludzi. Więc #nolitetebastardescarborundorum ? Siła jest kobietą Miłość jest kobietą Polska jest kobietą #strajkkobiet I znów, zachęcam wszystkich tych miłujących Boga, ale zapominających o umiłowaniu bliźniego, kochających płody, a nienawidzących człowieka, mających Boga, Honor i Ojczyznę na ustach, a w ręku pałki do bicia kobiet i słabszych, o pozostawianie swoich wpisów i komentarzy. W nich, niby mówicie o mnie, a tak naprawdę najwiecej mówicie o sobie ?‍♀️ a oglądając w zaciszu domowej kwarantanny obrazki z wczoraj, pękałam z dumy i radości jakich cudownych mamy ludzi. Oni dają nadzieje, że „jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” musimy się tylko nauczyć rozmawiać ? JESTEM Z WAMI ??

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgosia, która wraz z dziećmi przebywa obecnie na kwarantannie napisała, że czas ten wykorzystują na rozmowy o książkach, filmach ale także o polityce i sprawach społecznych. W jej poście nie zabrakło również słów wsparcia dla protestujących kobiet, ale i niezgody na działania, jakich w czasie ostatnich protestów dopuściły się środowiska nacjonalistyczne i pseudokibice. 

Siła jest kobietą
Miłość jest kobietą
Polska jest kobietą

- skwitowała na końcu postu Małgorzata. 

Gwiazdy protestują przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Wielu Polaków jest oburzona decyzją TK i swoje niezadowolenie manifestuje na ulicach miast oraz w internecie. Gniew okazują także znane osoby, w tym m.in. Joanna Koroniewska, Kinga Rusin, Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Olga Frycz, Hanna Lis, a także Anja Rubik, a także Małgosia Rozenek-Majdan. Podczas ostatniego protestu, w piątek, 30 października 2020 w marszu "Na Warszawę" udział wzięło ponad 100 tys. osób.

Zobacz także:

Ewelina Lisowska powraca z nowym hitem. "Będę starała się rozpieszczać fanów w tym trudnym okresie"

Zmarła Agnieszka Fatyga. Aktorka i śpiewaczka miała 62 lata

Maffashion po raz pierwszy na zdjęciu z synem. "Kiedy jak nie teraz"

Co sądzisz o tym artykule?
80
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0