Gwiazdy

Ricky Martin i jego mąż zostali rodzicami! 

Gwiazdy

Ricky Martin i jego mąż zostali rodzicami! 

Ricky Martin po raz czwarty został ojcem. Tym razem urodził mu się syn! Muzyk opublikował zdjęcie swojego najmłodszego dziecka na Instagramie. Internauci nie kryją zachwytu! 

Ricky Martin poinformował o tym, że znów zostanie ojcem pod koniec września. Uczynił to podczas gali Human Rights Campaign w Waszyngtonie, gdzie odbierał nagrodę za swoją działalność na rzecz społeczności LGBT. Na uroczystości pojawił się się z mężem i dwójką dzieci. Podczas przemówienia wyznał, że wspólnie z Jwanem Yosefem spodziewają się czwartego dziecka. Ricky Martin z ogromną radością poinformował o tym, że niebawem jego rodzina się powiększy. 

Przy okazji chciałbym ogłosić: JESTEŚMY W CIĄŻY. Czekamy! Kocham duże rodziny.

Ricky Martin został ojcem po raz czwarty 

Dziś, Ricky Martin opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje wraz z swoim mężem Jwanem Yosefem i najmłodszym synkiem. Chłopiec nazywa się Renn Martin-Yosef.

Zdjęcie ma już ponad milion polubień, a internauci nie szczędzą też ciepłych słów. Pod postem piszą:

  • Gratulacje. Dużo szczęścia dla Ciebie i Twojej pięknej rodziny. 
  • To niesamowite. Gratulacje dla Was obu 
  • To zdjęcie mówi wszystko!

Ricky Martin ma czwórkę dzieci 

Ricky Martin jest ojcem bliźniaków Matteo i Valentino. Chłopcy urodzili się w 2008 roku za sprawą matki zastępczej. Dwa lata później Ricky Martin ogłosił, że jest homoseksualistą, przed "coming outem" piosenkarz spotykał się z wieloma kobietami. W 2018 zawarł związek małżeński z Jwanem Yosefem. Para w grudniu 2018 roku oznajmiła, że zaadoptowała dziecko - Lucię Martin-Yosef - dziewczynkę urodzoną przez matkę zastępczą. W 2019 roku urodził mu się syn Renn Martin-Yosef.

>>> Zobacz też: 

Zobacz film Ricky Martin wraca z nowym hitem. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
76
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0