Gwiazdy

Milla Jovovich jest w ciąży! Pokazała brzuszek i zdradziła płeć dziecka

Gwiazdy

Milla Jovovich jest w ciąży! Pokazała brzuszek i zdradziła płeć dziecka

Milla Jovovich jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka - wiadomo, że będzie to dziewczynka. Ojcem jej trzeciej córeczki jest życiowy partner Paul W.S. Anderson.

Więcej: "Czy jestem w ciąży, czy będę?" Sylwia Grzeszczak komentuje plotki o powiększeniu rodziny


Milla Jovovich spodziewa się dziecka! Aktorka i modelka podzieliła się tą wiadomością kilka dni temu. Jovovich była podekscytowana, ale jednocześnie przerażona, ponieważ ma za sobą aborcję - dwa lata temu musiała poddać się aborcji - rozpoczęła się u niej przedwczesna akcja porodowa. Jovovich była wtedy w czwartym miesiącu ciąży.

Po tym, jak trzynaście tygodni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, miałam mieszankę uczuć od całkowitej radości do całkowitego terroru. Z powodu mojego wieku i utraty ostatniej ciąży nie chciałam zbyt szybko przywiązać się do tego potencjalnego dziecka - podzieliła się tą wiadomością Milla Jovovich.

Milla Jovovich podzieliła się również informacją o płci dziecka. Milla będzie miała trzecią dziewczynkę!

Dzięki Bogu, wszystko u nas w porządku. Dowiedzieliśmy się, że zostaliśmy pobłogosławieni kolejną dziewczynką! Życzcie mi i mojemu dziecku powodzenia - zaapelowała do fanów na Instagramie.

Serdecznie Milli i jej mężowi gratulujemy! Przypomnijmy, Milla jest już mamą dwójki dzieci, to dwie urocze dziewczynki: Ever Gabo Anderson i  Dashiel Edan Anderson.


Zobacz też: Joanna Moro jest w trzeciej ciąży!

Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0