Gwiazdy

Joanna Moro pokazała się w bikini. Widać już ciążowy brzuszek!

Joanna Moro w ciąży

Fot. Instagram

Gwiazdy

Joanna Moro pokazała się w bikini. Widać już ciążowy brzuszek!

Joanna Moro w ciąży

Fot. Instagram

Joanna Moro jest w ciąży! Aktorka potwierdziła to na Instagramie: "Pragnę Was poinformować i jednocześnie potwierdzić, że jestem w trzeciej ciąży". Moro nie ukrywa już swojego ciążowego brzuszka - gwiazda pokazała właśnie jej najnowsze zdjęcia, na których widać, że maleństwo rośnie w jej brzuszku jak na drożdżach!

Joanna Moro jest w ciąży! Gwiazda potwierdziła plotki, które krążyły już od jakiegoś czasu w mediach. Napisała wówczas na Instagramie:

Kochani, wiele osób zadaje mi pytanie, czy to prawda, ze spodziewam się dziecka. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, pragnę Was poinformować i jednocześnie potwierdzić, że jestem w trzeciej ciąży. 

Jak czuje się Moro? Okazuje się, że doskonale!

Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie.

To będzie trzecie dziecko Joanny Moro. Gwiazda ma już dwóch synów Mikołaja i Jeremiego. Jej partnerem i ojcem dzieci jest Mirosław Szpilewski.

Joanna postanowiła pokazać teraz trochę więcej. Zapozowała na plaży w samym bikini! Na udostępnionych przez nią zdjęciach widać mocno zaokrąglony brzuszek. Widać, że ciąża jej służy! Sami zobaczcie jej zdjęcia poniżej.

Zobacz też: Joanna Moro: "Nie mam parcia na szkło"


Zobacz film: Ciąża – afiszować się czy ukrywać? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
3
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0