Gwiazdy

Keira Knightley o trudach macierzyństwa: „Od porodu czesałam się trzy razy”

Gwiazdy

Keira Knightley o trudach macierzyństwa: „Od porodu czesałam się trzy razy”

Aktora nie chwali się w sieci życiem prywatnym, a informacje o ciąży długo ukrywała przed mediami. Niedawno zrobiła wyjątek i zdecydowała się przekazać widzom „BBC Breakfast” szokujące wyznanie. Więcej o zdarzeniu w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska. 

Keira Knightley – rodzinne tajemnice

Keira wraz z mężem Jamesem Rightonem w 2015 roku doczekali się pierwszej córeczki. Aktorka kolejną ciążę postanowiła ukrywać aż do momentu narodzin dziecka. Szczęśliwe wieści o pojawieniu się na świecie drugiego dziecka aktorki wyszły na światło dzienne dopiero wtedy, gdy media nakryły gwiazdę na spacerze z wózkiem.

Szczere wyznania aktorki

Niedawno Keira Knightley zdecydowała się na udział w programie „BBC Breakfast”, gdzie wyjawiła światu rodzinne tajemnice. Aktorka przyznała, że jej życie po porodzie znacznie się zmieniło. Gwiazda, zajmując się niemowlakiem, nie ma czasu dla siebie.

To trzeci raz, kiedy mam uczesane włosy odkąd urodziłam dziecko. Na szczęście Luke, który był dziś moim fryzjerem, je wyszczotkował. 

– wyznała niepodziewanie.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
73
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
14.10.2019
Atena
Jesteśmy w szoku. Głęboko współczujemy. Jak tu dalej żyć z taką informacją ? Więcej bredni pragniemy czytać, prosimy ! To takie niezwykłe i kształcące. Miło czas upływa czytając brednie i głupoty, jesteśmy coraz bardziej do przodu, to nazywa się postęp cywilizacyjny. Dziękujemy!