Gwiazdy

Rafał Collins na uroczym zdjęciu z synkiem. "Tata na medal"

X-News

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Rafał Collins na uroczym zdjęciu z synkiem. "Tata na medal"

X-News

Kamil Piklikiewicz/East News

Rafał Collins rzadko zdradza fanom kulisy swojego życia prywatnego. Teraz jednak pokazał, jak spędza niedzielę i podzielił się zdjęciem, które podbiło serca internautów.  Widzimy na nim, jak karmi ukochanego synka. Uwagę przyciąga nietypowa pozycja malucha.  

Rafał Collins pokazał synka

Rafał cieszy się dużą popularnością w sieci, jego profil na Instagramie śledzi prawie 100 tys. osób. Utrzymuje stały kontakt z fanami relacjonując, co się u niego dzieje. 

Sporadycznie jednak ujawnia, jak wygląda jego życie domowe. Teraz uchylił rąbka tajemnicy i pokazał, jak karmi synka butelką. 

- Niedziela - napisał pod zdjęciem. 

Fani nie mogli oderwać oczu od tego słodkiego, rodzinnego widoku. Zasypali Rafała komplementami.

- Tata na medal . U nas podobnie, bo najlepszy prezent to wspólny czas z rodziną. Uroki rodzicielstwa. Wspaniały Tata, miłość i poczucie humoru😊👏💕 - piszą obserwatorzy.  

Rafał Collins - kim jest?

Rafał i Grzegorz, czyli bracia Collins, na co dzień pracują w warsztacie, gdzie tuningują samochody celebrytów. Do ich klientów należą takie gwiazdy jak: Wojciech Szczęsny, Rod Stewart, Cristiano Ronaldo i Rita Ora. Swoją działalność prowadzą w Polsce, Anglii i Katarze. Popularność zdobyli dzięki programowi "Odjazdowe bryki braci Collins". Widzom TVN dali się poznać jako uczestnicy programu "Ameryka Express 2". Angażują się też społecznie - w 2018 założyli Fundację Braci Collins. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Tomasz Komenda wraz z braćmi Collins pomagają Powstańcom Warszawskim

Co sądzisz o tym artykule?
54
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0