Gwiazdy

Bracia Collins w "Ameryka Express 2". "Ten program wyciągnie z ciebie wszystkie emocje, dobre i złe"

Gwiazdy

Bracia Collins w "Ameryka Express 2". "Ten program wyciągnie z ciebie wszystkie emocje, dobre i złe"

Bracia Grzegorz i Rafał Collins są jedną z par, które uczestniczą w programie "Ameryka Express 2". Jak zmagania w wyścigu wpływają na ich relację? Jak kłóci się rodzeństwo? O tym rozmawialiśmy w naszym studiu z Rafałem Collinsem i psycholog Joanna Chmurą.

Bracia Collins w "Ameryka Express 2"

Bracia Grzegorz i Rafał Collins tuningują samochody. Co środę w TVN można ich oglądać w drugiej edycji programu "Ameryka Express". 

Jaka jest między nimi energia w czasie tych zmagań?

Jest stres, cały czas jest adrenalina, bo wciąż jesteśmy w wyścigu.  Pomijając fakt, że są kamery, my ciągle chcemy być pierwsi, najszybciej, nie chcemy odpaść, więc się staramy. Ciśnienie jest wyżej niż na co dzień. Kiedy siedzimy i rozmawiamy o interesach, to tak się nie zachowujemy

- zapewnia Rafał Collins. 

Bracia w trakcie programu nie ukrywają emocji.

Postawiliśmy na prawdziwość, jeśli byliśmy źli, to się kłóciliśmy, jak byliśmy szczęśliwi, to byliśmy szczęśliwi, jak byliśmy smutni, to byliśmy smutni. Ten program wyciągnie z ciebie wszystkie emocje, jakie masz - te dobre i te złe  

- podkreśla Rafał. 

Jak się kłóci rodzeństwo? 

Osoba z zewnątrz nie zrozumie poziomu energetycznego, słownictwa, odnoszenia się do zdarzeń, które miały miejsce wcześniej. To jest trochę hermetyczne zjawisko, które rozumieją tylko te dwie osoby zaangażowane. I jednocześnie - to, co prawdopodobnie pozwala pracować, żyć, spędzać wigilie i wyjazdy razem - to jest miłość. Ten fundament zbudowany z miłości jest podstawą, a kłótnie są zdrowe 

- wyjaśnia psycholog Joanna Chmura.

Bracia Collins - kim są?

Grzegorz i Rafał Collins pochodzą z ubogiej rodziny. Marząc o lepszym życiu, wyemigrowali do Wielkiej Brytanii. Byli wtedy jeszcze nastolatkami. Na początku nie było im łatwo, ale nie poddawali się. Mieli wizję i ogromną ambicję, aby osiągnąć w życiu sukces. Dzięki temu po kilku latach Grzegorz prowadził już własną firmę budowlaną, a Rafał - kilka własnych sklepów komputerowych. W poszukiwaniu nowych perspektyw bracia założyli firmę motoryzacyjną. Plan był ambitny i zakładał stworzenie prestiżowej marki, pożądanej i świadczącej usługi na najwyższym poziomie dla bogatej klienteli, w tym celebrytów. Po kilku bardzo ciężkich latach bracia Collins zaczęli odnosić pierwsze sukcesy. Zyskali także nowego wspólnika, Shane'a Lyncha z kultowego zespołu Boyzone.

W kolejnych latach otworzyli oddział w Katarze, a później rozpoczęli nagrywanie programu "Odjazdowe Bryki Braci Collins" w TVN Turbo, w którym pokazywali swoją pracę, a także zabawne i interesujące momenty z życia prywatnego. 

Teraz bracia Collins są uczestnikami programu "Ameryka Express 2". Sprawdź, jak sobie radzą- obejrzyj reportaż


"Ameryka Express 2"

Osiem par bierze udział w podróży po Gwatemali i Kolumbii.  Mierzą się tam z wyzwaniami, zadaniami, a także z własnymi słabościami. Prowadząca program jest Daria ŁadochaProgram na antenie TVN można oglądać w każdą środę o godzinie 21:30. 

Zobacz też:

Daria Ładocha o kobietach swojego życia i… „Ameryce Express”, gdzie debiutuje jako prowadząca. Czy pomagała uczestnikom?

Grażyna Wolszczak pokazała wspólne zdjęcie z synem. Parę niebawem zobaczymy w programie Ameryka Express

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
15.03.2020
Monika
Pani Dziennikarka nie doczytała, że Rafał nawet nie używa słowa „mama” bo nie może mu przejść przez gardło jak ich zostawiła. Wtopa z pozdrowieniami!