Gwiazdy

Piotr Rubik pokazał zdjęcie sprzed 15 lat. "Od samego początku byliśmy z Agatą power couple"

Jakub Kaminski/East News

Gwiazdy

Piotr Rubik pokazał zdjęcie sprzed 15 lat. "Od samego początku byliśmy z Agatą power couple"

Jakub Kaminski/East News

Piotr i Agata Rubikowie od lat uchodzą za zgodną, kochającą się parę. Choć pomiędzy małżonkami jest ponad 18 lat różnicy udowadniają, że w miłości wiek nie gra roli. Kompozytor wrócił wspomnieniami do początków ich znajomości, a zrobioną w tym czasie fotkę opublikował w sieci. Pamiętacie jego słynną blond grzywkę?

Piotr Rubik pokazał zdjęcie sprzed 15 lat

Piotr Rubik na swoim instagramowym profilu pochwalił się zdjęciem z 2006 roku. Widzimy na nim, jak zakochani wspólnie przemierzają Polskę. Wówczas Agata Paskudzka miała 20 lat, a kompozytor 38. Jego znakiem rozpoznawczym była w tym czasie długa, platynowa grzywka. Przypomnijmy, że to właśnie wtedy cała Polska nuciła wielki przebój Rubika "Niech mówią, że to nie miłość".

Dwa lata później para stanęła na ślubnym kobiercu, a Agata przyjęła nazwisko męża. Obecnie w mediach społecznościowych często pokazują sceny ze swojego życia rodzinnego. Internauci mogą m.in. zobaczyć mieszkanie Rubików czy ich córki.

Rubikowie w "Power Couple"

Teraz widzowie TVN-u przekonają się, czy związek Rubików faktycznie przetrwa wszystko. Małżeństwo weźmie bowiem udział w nowym programie "Power Couple". Muzyk poinformował o tym w najnowszym poście. 

- Ze względu na ogromną zajętość podczas nagrywania programu "Power Couple" nie ma kiedy robić nowych zdjęć, więc wrzucam fotkę z czasów, gdy jeszcze chciało mi się jeździć po Polsce samochodem  - napisał Piotr. 

- Od samego początku byliśmy z Agatą power couple  - dodał kompozytor.

"Power Couple" – o czym jest program?

To wybuchowa mieszanka emocji, humoru, napięcia i gorącego uczucia. W programie wezmą udział pary, które są pewne siebie i wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. To siła związku zwycięzców zadecyduje o wielkości nagrody.

Siedem par - w tym Agata i Piotr Rubikowie - zamieszka w jednej willi. Spędzi ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. Wyeliminowane pary opuszczą willę z niczym, a ta zwycięska zabierze wszystkie zgromadzone przez siebie pieniądze.

"Power Couple" – kiedy premiera

Czy Agata i Piotr Rubikowie są gotowi zaryzykować dla miłości? Dowiemy się niebawem. Emisja programu od 20 marca w soboty o 20:00, na antenie TVN.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olivier Janiak poprowadzi „Power Couple”. „Mam nadzieję, że to będzie fantastyczny program”

Co sądzisz o tym artykule?
85
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
07.03.2021
Gosc
Piotr i Agata Rubik to super power couple ??