Newsy

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza na Facebooku

Patryk Vega chudy

Fot. youtube

Newsy

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza na Facebooku

Patryk Vega chudy

Fot. youtube

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza na Facebooku. Reżyser filmu "Polityka" najwidoczniej przestraszył się pozwu Misiewicza, ponieważ opublikował na swoim koncie na Facebooku oświadczenie, że grany przez Antoniego Królikowskiego bohater filmu "Polityka" to nie Bartłomiej Misiewicz.

Patryk Vega przeprasza Bartłomieja Misiewicza

Na Facebooku polskiego reżysera ukazał się wpis, w którym przeprasza za wszystkie wcześniejsze wypowiedzi, w których atakował i ośmieszał Bartłomieja Misiewicza.

Więcej:


Oświadczam, że postać grana przez aktora Antoniego Królikowskiego nie jest Bartłomiejem Misiewiczem, a fabuła filmu jest jedynie wizją artystyczną. Wyrażam ubolewanie, że w toku promocji filmu nie zanegowałem rozszyfrowania tej postaci jako Bartłomieja Misiewicza

Bartłomiej Misiewicz chce od Patryka Vegi miliona złotych

Bartłomiej Misiewicz zdecydował się złożyć drugi pozew przeciwko Vedze. Reżyser na początku nie traktował Misiewicza poważnie:

Mam zegarek, który jest wart dwa razy tyle co pozew Bartłomieja Misiewicza. Nie czuję się zaniepokojony

Były rzecznik resortu obrony nie pozostał obojętny i tak skomentował słowa Vegi na swoim Twitterze:

Ponoć pan Krzemieniecki vel Vega nadal uważa, że może naruszać godność człowieka, bo jest bogatym "artystą". W takim razie dodatkowo będzie musiał zmierzyć się ze sprawą karną, w której zażądam wypłaty przez niego maksymalnej kwoty nawiązki zgodnie z Kodeksem Karnym.

Zobacz film: Patryk Vega - gdzie szuka sensacyjnych historii? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
77
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0