Gwiazdy

Oszałamiająca metamorfoza Filipa Chajzera. Jak tego dokonał?

Filip Chajzer na zdjęciu z 2010 oraz 2020 r.

Piotr Bławick/East News, Filip Chajzer

Gwiazdy

Oszałamiająca metamorfoza Filipa Chajzera. Jak tego dokonał?

Filip Chajzer na zdjęciu z 2010 oraz 2020 r.

Piotr Bławick/East News, Filip Chajzer

Filip Chajzer przeszedł niezwykłą przemianę. Kilka lat temu dziennikarz zdecydował się zmienić tryb życia i postawił na sport. Zdjęcia wykonane na przestrzeni lat ukazują jego budzącą podziw metamorfozę. Sam przyznaje, że nie stosuje diety. Jak zatem udało mu się wypracować taką sylwetkę?

Filip Chajzer i jego metamorfoza 

Takimi osiągnięciami warto się dzielić z fanami. Filip Chajzer opublikował zdjęcie, które robi wrażenie. Dziennikarz porównał, jak wyglądał ponad 10 lat temu z tym, jak prezentuje się teraz. Jego przemiana jest naprawdę godna podziwu. Przy okazji wpisu na Instagramie zdradził, że nie stosuje diety, a jedynie ćwiczenia. Powiedział też, czego żałuje w życiu. 

- Tak. To ten sam człowiek. Jeśli jest coś czego żałuję w życiu to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30-tce... Ale lepiej późno, niż za późno 💁‍♂️ uprzedzam wszystkie pytania o dietę. Nie umiem w diety 🍔🍕 przepalam codziennie tyle kcal, żeby zasłużyć na pizzę i drwala 🔥 bo Życie jest po to żeby żyć 👌 

- napisał Filip na Instagramie. 

Fani nie przeszli koło sukcesu Filipa obojętnie. Pod postem czytamy:

  • Zdecydowanie czas działa na Twoją korzyść
  • Waga ma znaczenie 🤗nie do poznania😮👌👏👏mega change 🤗👌❤️
  • Brawo 🔥❤️ cudna metamorfoza!!!!

Jak jest jego przepis na sukces? Kilka lat temu postanowił wziąć się za siebie. Ponieważ, jak sam przyznaje, nie potrafi utrzymać diety, w walce o budowanie idealnej sylwetki, stosuje głównie sport. Nam zdradził, jak często trenuje. Okazuje się, że jedną z tajemnic są ćwiczenia siłowe. 

- Dzień nóg, dzień klaty i bica, dzień pleców i barków. Do tego cardio. Staram się codziennie. Głównie rower w formie spinningu - opowiada Filip Chajzer. 

Ile schudł Filip Chajzer?

Kilka miesięcy temu, przy okazji popularnej zabawy w mediach społecznościowych w pokazywanie zdjęć z przeszłości, Filip również opublikował porównawcze fotografie. Wówczas wnikliwi eksperci obliczyli, że reporter schudł 20 kg. Jak jest naprawdę? 

- W szczycie było 107 kg, ale czystego tłuszczu. Teraz jest 94 kg, ale to już nie tłuszcz.... 😊 Więc wagę też ciężko jest porównać, bo jedno drugiemu nierówne - zdradza w rozmowie z nami. 

Filip wyjawił także, jakie jest jego zapotrzebowanie na kalorie i w jaki sposób udaje mu się utrzymać idealną sylwetkę. 

- Z testu wyszło, że mój organizm potrzebuje dziennie 2300 kalorii. Dopalam treningiem 1000-1500. I chodzi o to, żeby zjeść trochę mniej niż palę. Nie zawsze się udaje. Oto cała tajemnica wiary - mówi Filip Chajzer. 

Zobacz też:

Filip Chajzer pokonał koronawirusa i oddał osocze. Jak wygląda procedura?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na zdjęciach sprzed lat. Czym tym razem zaskoczyli fanów?

Tylko u nas! Wyjątkowa metamorfoza Rudej z Red Lips. "Przez 13 godzin był ściągany kolor"

Zobacz wideo: Pandemia otyłości a koronawirus

Co sądzisz o tym artykule?
49
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0