Newsy

Oscary 2020: relacja Dzień Dobry TVN z 92. ceremonii wręczenia nagród filmowych

Statuetki Oscarów

Fot. GettyImages / vzphotos

Newsy

Oscary 2020: relacja Dzień Dobry TVN z 92. ceremonii wręczenia nagród filmowych

Statuetki Oscarów

Fot. GettyImages / vzphotos

92. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego w Dolby Theatre w Hollywood. Już dziś do Stanów Zjednoczonych leci Anna Wendzikowska, dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która będzie przygotowywać dla Was relację z prestiżowej gali. 

Oscary 2020 - kto otrzyma statuetkę?

Do kogo trafią najbardziej prestiżowe w branży filmowej nagrody? Laureatów poznamy w nocy z niedzieli na poniedziałek. Właśnie wtedy w Dolby Theatre w Hollywood będzie miała miejsce gala wręczenia Oscarów.  

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej przyzna złote statuetki już po raz 92. Po raz pierwszy od 30 lat gala nie będzie mieć gospodarza.

Anna Wendzikowska na gorąco z oscarowej gali


Przez cały weekend w naszych mediach społecznościowych ( na Instagramie @dziendobrytvn) oraz w poniedziałek w programie "Dzień Dobry TVN" będziecie mogli obejrzeć relację z 92. ceremonii wręczenia Oscarów.  Anna Wendzikowska już w czwartek wyjechała do Hollywood, aby przygotować dla widzów gorącą relację z najważniejszego wydarzenia w świecie filmowym. Emocjonujące wywiady ze znakomitościami z wielkiego ekranu już wkrótce! Koniecznie bądźcie z nami!

Kto zdobędzie Oscary 2020?

Zobaczcie video i dajcie znać w naszej sondzie za kogo Wy trzymacie kciuki?

Anna Wendzikowska jedzie dziś do Hollywood. „Nie mogę sobie wyobrazić werdyktu oscarowego, z którego byłabym niezadowolona” | x-news


Który film zdobędzie statuetkę w kategorii „Najlepszy film”? Głosuj w naszej sondzie:

Oscary 2020. Kategoria "Najlepszy film" - który z nich zdobędzie statuetkę?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

ZOBACZ także:

Co sądzisz o tym artykule?
81
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0