Gwiazdy

Córka Anny Przybylskiej w roli modelki. Fani komentują: "Jest piękniejsza od mamy"

Fotografka z aparatem w dłoni

Tais Policanti/Getty Images

Gwiazdy

Córka Anny Przybylskiej w roli modelki. Fani komentują: "Jest piękniejsza od mamy"

Fotografka z aparatem w dłoni

Tais Policanti/Getty Images

Oliwia Bieniuk, córka aktorki Ani Przybylskiej, która zmarła w 2014 roku po przegranej walce z rakiem trzustki i Jarosława Bieniuka wcieliła się właśnie w rolę modelki, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Fani nie kryją zachwytu. W komentarzach internauci porównują urodę nastolatki do wyglądu jej mamy. Przybylska do dziś uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek. 

Oliwia Bieniuk w roli modelki

Media coraz bardziej interesują się Oliwią Bieniuk, córeczką Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Oliwia wyrasta bowiem na naprawdę piękną kobietę, niewątpliwie podobną do swojej mamy. Bieniuk właśnie udostępniła zdjęcie z sesji, w której wcieliła się w rolę modelki. Wygląda naprawdę oszałamiająco, a przy tym wciąż bardzo dziewczęco. Oliwia ma dopiero 17 lat, ale już wyraźnie dostrzec można jej podobieństwo do mamy, która do dziś uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. To nie umknęło również uwadze fanów.

Nie mogę nie napisać, że jesteś piękna jak Twoja Mama

- czytamy w komentarzach. 

Jest piękniejsza od mamy. Ma najlepsze cechy obojga rodziców

- napisał ktoś inny. 

Rzeczywiście, podobieństwa do mamy-aktorki i taty-piłkarza jest wprost uderzające. Zdjęcie skomentowała także Martyna Gliwińska, mama Kazika, który jest bratem przyrodnim Oliwki. 

Aaa, oszalałam!

- napisała Gliwińska.

Oliwia marzy o karierze modelki i aktorki. Z każdą jej aktywnością w mediach społecznościowych wyraźnie widać, że ma ku temu zadatki. Kto wie, może pójdzie w ślady sławnej mamy?

Ania Przybylska uwielbiana przez Polaków

Polacy pokochali Anię Przybylską od momentu, gdy wcieliła się ona w rolę Marylki w "Złotopolskich". Wiadomość o jej chorobie i późniejszej śmierci była więc ciosem nie tylko dla branży filmowej, ale także dla fanów. Przybylska przez niemalże całe swoje dorosłe życie związana była z Jarosławem Bieniukiem, piłkarzem Lechii Gdańsk. Para doczekała się trojga dzieci - Oliwki, Jana i Szymona. Ania odeszła w 2014 roku po ciężkiej walce z rakiem trzustki. 

Zobacz także:

Blanka Lipińska wpiera maturzystów w stresującym czasie. „Ja miałam dużo szczęścia na maturze i dlatego ją zdałam”

Red Lipstick Monster o zaburzeniach odżywiania. „Jadłam po to, żeby załatwić sprawy emocjonalne w mojej głowie"

Anna Lewandowska o macierzyństwie i porodach: "Pierwszy ledwo przeżyłam, drugi trwał 30 minut"

Co sądzisz o tym artykule?
79
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0