Gwiazdy

Małgorzata Ohme ocenia decyzję Justyny o odejściu z Big Brothera "Ona miała misję!"

Gwiazdy

Małgorzata Ohme ocenia decyzję Justyny o odejściu z Big Brothera "Ona miała misję!"

Justyna Żak i jej chłopak Paweł opuścili Dom Wielkiego Brata. Justyna wyjaśniła, że nie pasowała do innych uczestników programu, dlatego powiedziała "dość". Jak jej decyzję ocenia Małgorzata Ohme?

Czytaj też: Kuba Pyśk w trybie dyscyplinarnym opuścił Dom Wielkiego Brata!


Justyna i Paweł swoją decyzję o odejściu podjęli po tym, jak w pokoju multimedialnym wyświetlono im film, w którym pozostali uczestnicy nie szczędzą przykrych słów pod ich adresem. Pomimo kilku rozmów z Wielkim Bratem, para zdecydowała, że nie chce już dłużej przebywać w otoczeniu nieżyczliwych im osób.

Justyna Żak od niedawna mogła cieszyć się obecnością swojego chłopaka, Pawła Grigoruka, w domu Wielkiego Brata. Jednak wejście ukochanego wbrew oczekiwaniom nie wpłynęło na uczestniczkę „Big Brothera” pozytywnie. Odkąd Paweł pojawił się w domu Wielkiego Brata, Justyna wydawała się czuć w programie coraz gorzej. Do tego stopnia, że wspólnie z Pawłem postanowiła wycofać się z uczestnictwa w nim.


Więcej: Maciej z Big Brothera przeprosił Dorotę Wellman na antenie! Zobaczcie, za co!


Decyzję argumentowała w emocjonalnej rozmowie ze swoim partnerem Pawłem. Wyznała mu, że w programie "nikt jej nie rozumie" oraz, że "nie chce być z tymi ludźmi". Dodała, że do programu "po prostu nie pasuje" oraz, że do "Big Brothera" przyszła "w innym celu".

Do decyzji Justyny odniosła się Małgorzata Ohme

Program Big Brother pokazuje, jak zmieniło się społeczeństwo. Pierwszy uczestnik odszedł z programu po tygodniu. To pokazuje, jak łatwo podejmujemy decyzje, nie tylko w programie, ale ogólnie w życiu, w związku - powiedziała Małgorzata Ohme. - Być może nie mamy takie poczucia więzi, odpowiedzialności.

A co Małgorzata Ohme powiedziała o Justynie Żak?

Justyna Żak przyszła do programu, bo miała misję. (...) Jeśli przetrwasz z tymi ludźmi, możesz mówić o weganizmie. (...) Kiedyś ludzie przychodzili do programu, bo chcieli wygrać nagrodę (...) Dziś ludzie wchodzą do programu, bo chcą wypromować swój kanał na YouTubie, chcą wypromować swoją osobowość, być celebrity. Moim zdaniem, najważniejsze dla nich jest zdobyć popularność - powiedziała Ohme.

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
83
24
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.05.2019
Ktoś ?
Jak to co się wydarzy? Wszyscy będą nominowani przez WB.