Newsy

Odnaleziono ciało Pauliny K. Kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. Zostawiła list pożegnalny

Odnaleziono ciało Pauliny K.

Fot. Policja

Newsy

Odnaleziono ciało Pauliny K. Kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. Zostawiła list pożegnalny

Odnaleziono ciało Pauliny K.

Fot. Policja

Tragiczny finał poszukiwań Pauliny K. Paulina wyszła z gabinetu lekarskiego w Lesznie, nie powróciła do domu w Gostyniu, ani nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Jej ciało znaleziono w lesie. Biegły sądowy wykluczył, aby zgon nastąpił w wyniku działania osób trzecich. Kobieta była w zaawansowanej ciąży, zostawiła list pożegnalny. 

Zakończono poszukiwania 29-letniej zaginionej gostynianki - Pauliny K. Zwłoki kobiety zostały znalezione w lesie na terenie powiatu gostyńskiego - w kompleksie leśnym na granicy powiatów, między Janiszewem a Pomykowem, czyli na granicy powiatów.

Ciało znaleziono w lesie na terenie powiatu gostyńskiego - powiedział przedstawiciel stowarzyszenia SiP w rozmowie z Naszemiasto.pl.

Więcej: Kobieta śmiertelnie potrąciła egzaminatora na placu manewrowym. NOWE INFORMACJE


Jak podaje portal Elka.pl, biegły sądowy wykluczył, aby zgon nastąpił w wyniku działania osób trzecich. Kobieta była w zaawansowanej ciąży, zostawiła list pożegnalny w samochodzie.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności jej śmierci - na razie nie znamy szczegółów. W poszukiwania zaangażowanych było około 40 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.


Zobacz też: Wypadek na Zakrzówku w Krakowie. Nie żyje 15-letni chłopiec, który skoczył ze skały

Paulina K. nie żyje, policja znalazła jej ciało

Fot. Policja

Zobacz film: Tajemnicze zaginięcie sprzed lat. Co się stało z Iwoną Wieczorek? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
5
17
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0