Newsy

Wypadek na Zakrzówku w Krakowie. Nie żyje 15-letni chłopiec, który skoczył ze skały

Zalew Zakrzówek w Krakowie

Fot. RagnarPhoto / Getty Images

Newsy

Wypadek na Zakrzówku w Krakowie. Nie żyje 15-letni chłopiec, który skoczył ze skały

Zalew Zakrzówek w Krakowie

Fot. RagnarPhoto / Getty Images

Tragedia w Krakowie na zalewie Zakrzówek. 15-letni chłopiec skakał razem z kolegami ze skał do zalewu Zakrzówek. Jego koledzy bezpiecznie wrócili do brzegu, jednak 15-latka nie było z nimi. Wezwali pomoc, nastolatka wyciągnięto na brzeg, ale mimo reanimacji nie udało się go uratować.

Do tragedii doszło we wtorek około godziny 19.20. 15-letni chłopiec skakał razem z kolegami z 10-metrowej skały do zalewu Zakrzówek w Krakowie. Czwórka jego kolegów dopłynęła bez problemu do brzegu i kiedy zauważyli, że nie ma z nimi ich kolegi, zaalarmowali znajdującego się w pobliżu mężczyznę, a ten zadzwonił po służby ratunkowe.

Zgłoszenie do Centrum Powiadamiania Ratunkowego napłynęło o godzinie 19.17 - informuje Katarzyna Cisło z krakowskiej policji. - Pięcioro chłopców skakało do wody z około 10-metrowej skały, niestety jeden z nich nie dopłynął do brzegu. Z wody chłopca wyciągnęli strażacy - dodaje.

Straż, pogotowie i policja od razu przybyła na miejsce. Chłopca wyciągnięto na brzeg, ale mimo reanimacji, nie udało się go uratować.


Zobacz też: Kobieta śmiertelnie potrąciła egzaminatora na placu manewrowym NOWE INFORMACJE

Zobacz film: Jak zadbać o bezpieczeństwo na basenie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
48
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0