Newsy

Nie żyje Caroline Flack. Była partnerka księcia Harry'ego zmarła w wieku 40 lat

Nie żyje Caroline Flack, brytyjska prezenterka telewizyjna. Miała 40 lat. Źródło: x-news. 

Newsy

Nie żyje Caroline Flack. Była partnerka księcia Harry'ego zmarła w wieku 40 lat

Nie żyje Caroline Flack, brytyjska prezenterka telewizyjna. Miała 40 lat. Źródło: x-news. 

Caroline Flack była popularną brytyjską prezenterką telewizyjną. Do grudnia 2019 roku prowadziła reality show "Love Island", a wcześniej muzyczne "X-Factor". Kobieta została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Oficjalne przyczyny śmierci nie są znane. 

Pod koniec 2019 roku prezenterka zrezygnowała z prowadzenia znanego reality show. Powodem były zarzuty o pobicie swojego chłopaka Lewisa Burtona, rozprawa miała odbyć się w marcu. Kobieta nie przyznawała się do stawianych jej oskarżeń, a stanowiska jej partnera pozostawało niejasne. 

Caroline Flack nie żyje

W sobotę, 15 lutego została znaleziona martwa w swoim londyńskim mieszkaniu. Oficjalne przyczyny zgonu się nie są znane, brytyjskie media donoszą, że zmarła przez samobójstwo. Rodzina potwierdziła śmierć kobiety wydając oświadczenie, jednocześnie prosząc o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym okresie. W Walentynki, dzień przed śmiercią, kobieta opublikowała kolaż zdjęć ze swoim psem, obecnie możliwość komentowania postów została zablokowana.


Na tragiczne informacje zareagował także partner Caroline Flack. Lewis Burton w poście na Instagramie pożegnał się z ukochaną. 

Moje serce jest złamane, mieliśmy coś bardzo wyjątkowego. Brakuje mi słów, czuję ogromny ból, strasznie za Tobą tęsknie. Wiem, że czułaś się przy mnie bezpieczna. Zawsze mówiłaś, że nie myślisz o niczym innym, gdy jestem obok Ciebie. Nie było mi dane być przy Tobie tym razem. (...) Nic mi Cię już nie zwróci, ale postaram się codziennie przynosić Ci dumę. Kocham Cię całym sercem

- napisał pod opublikowanym zdjęciem. 


Kim była Caroline Flack

Caroline Flack swoją karierę rozpoczęła w aktorstwie. Na początku lat 2000 grała w kilku produkcjach telewizyjnych, a później prowadziła programy oraz segmenty telewizyjne m.in. w brytyjskim Channel 4. W kolejnych latach została główną prowadzącą "X-Factor" oraz "Love Island" i to z tym ostatnim programem jest najmocniej kojarzona. 

Media plotkarskie wielokrotnie łączyły ją z różnymi postaciami medialnymi. Jak przyznała w swojej autobiografii, związana była z księciem Harry'm, ich związek zakończył się  z powodu zbytniego zainteresowania mediów relacją. 

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
73
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0