Newsy

Znamy już datę premiery "Wiedźmina" - grudzień 2019!

Wiedźmin The Witcher Netlfix

fot. Netflix

Newsy

Znamy już datę premiery "Wiedźmina" - grudzień 2019!

Wiedźmin The Witcher Netlfix

fot. Netflix

Serial "Witcher" na podstawie powieściowego cyklu Andrzeja Sapkowskiego trafi na ekrany  jeszcze w tym roku. Produkcja będzie dostępna w grudniu 2019 roku!

Wiedźmin już w grudniu 2019!

Jak wynika z informacji podanej przez eksperta ds. efektów specjalnych Wiedźminie, premiera  serialu szykowana jest na grudzień 2019! 

Pierwszy sezon - 8 odcinkó

Pierwszy sezon "Wiedźmina" ma składać się z ośmiu odcinków, a w roli głównej zobaczymy Henry'ego Cavilla.  Wszystkie udostępnione zostaną tego samego dnia.

Obecnie trwa intensywna praca nas serialem, plan zdjęciowy aktualnie znajduje się na Węgrzech,  w miasteczku Tata. Ekipa produkcyjna "Wiedźmina" niedawno zawitała także do Polski. Przez kilka dni zdjęcia były kręcone w okolicach zamku Ogrodzieniec. 

Henry Cavill to brytyjski aktor, któremu sławę przyniosła rola Supermana. Ostatnio zagrał czarny charakter w filmie "Mission: Impossible - Fallout". Do roli Geralta z Rivii aktor przygotowywał się intensywnie pracując nad swoją muskulaturą. Cavill w wywiadzie dla Men's Health powiedział, jak wygląda jego przeciętny dzień na planie. Aktor wyznał, że poza intensywna pracą i snem ma niewiele czasu na inne aktywności.

Po finałowym sezonie "Gry o tron" "Witcher" to najbardziej oczekiwana ze światowych premier serialowych.

Co sądzisz o tym artykule?
57
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0