Gwiazdy

Michał Piróg i Joanna Krupa za kulisami programu "Top Model". Fanka: "Prawie na kolanach"

Michał Piróg i Joanna Krupa w "Top Model"

TVN/Cezary Piwowarski

Gwiazdy

Michał Piróg i Joanna Krupa za kulisami programu "Top Model". Fanka: "Prawie na kolanach"

Michał Piróg i Joanna Krupa w "Top Model"

TVN/Cezary Piwowarski

Kolejny sezon "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Trwa już casting do 10. edycji popularnego reality show TVN. Michał Piróg postanowił wrócić wspomniani do poprzedniej odsłony programu. Na Instagramie pokazał zdjęcie zza kulis. Czy praca w plenerze zawsze jest miła i przyjemna? Miny jego i Joanny Krupy mówią same za siebie. 

"Top Model" - Joanna Krupa i Michał Piróg 

Za nami już dziewięć sezonów programu. "Top Model" dostarczył widzom, uczestnikom i prowadzącym wielu emocji i wzruszeń. Teraz czas na kolejną edycję show, do której już ruszyły castingi. 

Michał Piróg postanowił zachęcić kandydatów do udziału w "Top Model" i wrócił wspomnieniami do pewnego wyjazdu. Na Instagramie zamieścił archiwalne zdjęcie z Joanną Krupą. Na fotografii widzimy, jak para prowadzących osłania się przed deszczem i wiatrem pod parasolami. Czy praca na planie zawsze jest miła i przyjemna? Michał Piróg jednym postem zdradził, że pogoda może wszystko zepsuć. 

Zdjęcie zrobione w Mielnie (chyba) bootcamp na plaży w przyczepach. Miało być słońce i błękit

- napisał pod fotografią. Prowadzący program przyznał, że nie pamięta, aby kiedykolwiek tak bardzo zmarzli. Odwołał się również do popularnego powiedzenia na temat silnych wiatrów w dawnym województwie kieleckim. - Musicie pamiętać, że mówię to wam ja, chłopak z Kielc - podsumował Michał Piróg. 

Fani natychmiast zaczęli komentować jego zdjęcie. Jedni zgłaszali, że już wzięli udział w castingu do nowej edycji, a inni komentowali ciekawe ujęcie:

- Ja myślałam, że organizujecie akcję sprzątania świata, stąd te kosze - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. 

- Nie wiem czemu, ale wygląda, jak zdjęcie z pielgrzymki, prawie na kolanach i te parasole stworzyły ten pielgrzymkowy klimat - dodała inna internautka.

"Top Model 10" - casting 

Rozpoczęły się poszukiwania kandydatów i kandydatek do kolejnej edycji programu. Na nowych uczestników już czekają Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg. Chcesz spróbować swoich szans? Na oficjalnej stronie internetowej "Top Model" wystartował casting internetowy. Przyjmowane są zgłoszenia kobiet i mężczyzn w wieku od 18 lat. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą  wziąć w nim udział, ale pod warunkiem dostarczenia pisemnej zgody opiekuna prawnego. 

Chętni do udziału w programie mogą wysyłać zgłoszenie online za pośrednictwem strony topmodel.tvn.pl, gdzie znajduje się więcej szczegółów, formularze zgłoszeniowe oraz regulamin. Pod hasłem #CastingWDomu rozpocznie się pierwszy etap castingów. Kolejny sezon "Top Model" będzie miał premierę już jesienią w TVN i Playerze.

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" opublikowała wyjątkowe nagranie syna. Conan: "Usuń to"

Ania Wendzikowska o wyjazdach z córkami. Monika Mrozowska pod wrażeniem: "Jesteś ekstra samodzielną mamą" 

Wiemy, z czego składa się dieta Magdy Gessler. Gwiazda pokazała swój talerz 

Zobacz wideo: Zgłoś się na casting do 10. edycji "Top Model"

Co sądzisz o tym artykule?
62
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0