Gwiazdy

Karolina Kuczyńska z "Top Model" o łączeniu kariery z wychowywaniem dziecka: "Syn wie, że dużo pracuję"

Gwiazdy

Karolina Kuczyńska z "Top Model" o łączeniu kariery z wychowywaniem dziecka: "Syn wie, że dużo pracuję"

Karolina Kuczyńska była jedną z uczestniczek 9. edycji "Top Model". W programie zachwyt jurorów wzbudziła przede wszystkim jej sylwetka oraz fotogeniczność. 27-latka wciąż aktywnie realizuje się zawodowo, a do tego wychowuje kilkuletniego synka. Jak udaje jej się połączyć karierę z macierzyństwem? 

Karolina Kuczyńska o byciu pracującą mamą

Uczestniczka "Top Model" przyznaje, że w wywiadach często pada pytanie o to, jak radzi sobie z wychowywaniem dziecka i rozwijaniem kariery. Dopytują o to także jej znajomi. - Szczerze? Moje dziecko wie, że mama dużo pracuje i jest do tego przyzwyczajone - przyznaje w rozmowie. Jak mówi, synek rozumie, że mama czasem musi gdzieś pojechać i że bywa zajęta. 

Karolina Kuczyńska o pomocy dla aktywnych zawodowo mam 

Poza zrozumieniem ze strony dziecka, bardzo pomaga zaangażowanie innych. Zdaniem Karoliny Kuczyńskiej zmienia się też sama branża, stwarzając warunki, które bardziej sprzyjają łączeniu pracy z wychowywaniem dziecka. - Teraz jest możliwość zabrania dziecka na plan, mogą mi pomóc babcie, może pojechać ze mną Filip - wylicza.

Jak wyznaje, sama czasem nie zastanawia się zbytnio nad tym, jak dzielić macierzyństwo z życiem zawodowym. - Dla mnie to bardzo proste - podsumowuje - Gdyby syn chodził już do szkoły, pewnie byłoby trudniej - zastrzega.

Zobacz też: 

Tylko u nas: Klaudia Halejcio opowiedziała o ciąży. "Czuję, że dziecko będzie miało temperament po mnie"

Stęskniona Agata Młynarska świętuje urodziny swojego syna. "Nie widzieliśmy się ponad rok". Pokazała też jego zdjęcia

Radosław Majdan o wyzwaniach, jakie miał po poznaniu żony. Małgorzata: "Dopiero po latach uświadamiam sobie, co postawiłam przed nim"

Co sądzisz o tym artykule?
46
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0