Gwiazdy

Martyna Wojciechowska w swoim mieszkaniu ma meble z Nepalu i Indii

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska w swoim mieszkaniu ma meble z Nepalu i Indii

Czy gwiazdy zwracają uwagę na design mebli i wystrój wnętrz? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przy okazji otwarcia luksusowego showroomu z meblami haute couture.

Piękny design

Prym w dziedzinie designu mebli wiodą Włosi, jednak i u nas coraz bardziej docenia się piękne przedmioty. Polacy również zwracają się uwagę na wystrój wnętrz.

Piękne wnętrze ma bardzo duży wpływ dla naszego komfortu życia. Chcemy też się wreszcie zrelaksować w tym domu. Już nie tylko piękne ubrania, luksusowe torebki. Coraz bardziej doceniamy przedmioty, którymi się otaczamy we wnętrzach.

- zdradziła Anna Kalczyńska.

>>>Zobacz też: W domu u Stefano Terrazzino można poczuć sycylijski klimat.

Okazuje się, że wielkim fanem designu jest Piotr Kraśko, którego niespełnioną pasją jest architektura wnętrz. Jak zdradził w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, nie zdecydował się na studia z architektury, ponieważ nie potrafi rysować. Jak dodał jego ulubionym meblem w jego domu jest wieloletni stół, przy którym zawsze pracuje.

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia stare, wyszukane na pchlich targach meble.

Powiem szczerze, że rzadko nam się zdarza sięgać po taki topowy design.

Martyna Wojciechowska w swoim domu zgromadziła meble, które przywiozła z dalekich egzotycznych podróży. Dziennikarka gustuje w starych meblach, którym można nadać drugie życie.

Otaczam się w moim domu meblami, które pochodzą z krańca świata. To są meble, które przyjechały z Nepalu, Indii. Takie wnętrze z tą zmieszaną energią z różnych krańców świata sprawia, że ja się tam czuję bardzo dobrze.

-zdradziła podróżniczka.

>>>Zobacz też: Nowoczesny wystrój okien w salonie – inspiracje modnych i eleganckich rozwiązań.

>>>Odpicowane mieszkanie – styl boho z elementami industrialu.<<<

Co sądzisz o tym artykule?
46
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0