Gwiazdy

Mariah Carey wraca z „All I Want for Christmas”. Artystka z okazji 25-lecia pokazała nowy teledysk!

Gwiazdy

Mariah Carey wraca z „All I Want for Christmas”. Artystka z okazji 25-lecia pokazała nowy teledysk!

Te piosenki prawie każdy zna na pamięć, jednak ich klimat sprawia, że rokrocznie w okresie grudniowym nucimy je pod nosem. W tym roku jeden ze świątecznych hitów zyskał nowy wizerunek. Więcej o niespodziance, jaką przygotowała Mariah Carey, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska. 

Czujecie zbliżające się święta? Jeśli nie, polecamy nową wersję piosenki „All I want for Christmas”. W tym roku artystka świątecznego hitu przygotowała dla fanów niespodziankę. Mariah Carey nagrała nowy teledysk.

Mariah Carey – niespodzianka dla fanów

W 1994 roku w Stanach Zjednoczonych odbyła się premiera świątecznej piosenki, która nieco później stała się jednym z największych hitów, granych przez wszystkie rozgłośnie radiowe. Od tego czasu minęło już 25 lat, a fani wciąż w okresie Świąt Bożego Narodzenia włączają przebój. Z okazji jubileuszu, artystka Mariah Carey przygotowała dla słuchaczy niespodziankę. Wokalistka wydała reedycję płyty, na której usłyszeć można świąteczny hit. Na krążku znalazły się piosenki oraz zapis z koncertu z katedry Świętego Jana Bożego.

Nowy teledysk do „All I Want for Christmas”

Z okazji 25-lecia artystka wrzuciła do sieci także nową wersję teledysku do piosenki “All I Want for Christmas”. Są to materiały z planu zdjęciowego sprzed kilkunastu lat, które nie zostały wykorzystane do oficjalnego klipu. Jak podoba wam się młoda artystka, która rozpakowuje prezenty?

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
72
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0