Dzień Dobry Extra

Różczka o najważniejszym filmie w życiu, grzechach, macierzyństwie [LIVE DDTVN]

Dzień Dobry Extra

Różczka o najważniejszym filmie w życiu, grzechach, macierzyństwie [LIVE DDTVN]

Nowy film „1800 gramów”, wakacyjne plany, zdrowe nawyki, Sylwester z „Lejdis”, macierzyństwo. To tematy wczorajszego live’a, którego na naszym Facebooku poprowadziła Kinga Burzyńska. Gościem dziennikarki była Magdalena Różczka, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.

  • Wakacyjne live Dzień dobry TVN
  • „1800 gramów” – projekt szczególnie dla Magdy ważny
  • Wakacyjne plany
  • Zdrowe nawyki i małe grzeszki
  • Sylwester „Lejdis”

Wakacyjne live Dzień dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Kolejną gwiazdą, której mogliście zadawać pytania na naszym Instagramie była Magdalena Różczka, z którą Kinga spotkała się w jednej z warszawskich kawiarni.

„1800 gramów”

W listopadzie 2019 roku odbędzie się premiera filmu „1800 gramów”, w którym główną rolę gra Magdalena Różczka.

Fabuła filmu „1800 gramów” rozgrywa się w okresie przedświątecznym, w Krakowie. Główną bohaterką jest Ewa, postać, w którą wciela się Różczka. Ewa jest dyrektorką interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego. Celem życiowym Ewy jest znalezienie domu dla swoich podopiecznych. Chwilę przed Bożym Narodzeniem do ośrodka Ewy trafia maleńka dziewczynka porzucona przez matkę. Nutka zmienia życie Ewy.

„1800 gramów” to nowa produkcja kinowa w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN. W obsadzie filmu oprócz Magdaleny Różczki znaleźli się: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski. Gościnnie pojawi się także Tomasz Iwańca, czyli popularny polski raper znany pod pseudonimem Grubson.

Film „1800 gramów” jest dla Magdy ważny i bliski. Z projektem jest związana od samego początku, od pomysłu, przez pisanie scenariusza.

>>>Zobacz też: Magdalena Różczka w roli, o której marzyła od lat.

>>>Wolontariusze od przytulania dzieci.<<<

>>>Adopcja dziecka w Polsce – jak wygląda i jakie są wymagania względem rodziców?<<<

Film powstał dlatego, że 11 lat temu trafiłam do Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, gdzie trafiają niemowlęta porzucane przez rodziców tam ich życie nabiera sensu i jest zmieniane. Trafiają tam na dobrych ludzi, którzy dbają o nich. Zawsze mówię, że jest to najbardziej wypełnione miłością miejsce, jakie znam. Myślę, że o tym też jest film. Sześć lat temu powstał pomysł. Scenariusz był pisany bardzo długo. Zdjęcie mieliśmy w tym roku. Wczoraj musiałam dograć kilka scen. Jest to dla mnie wzruszające bardzo, dlatego, że zobaczyłam tam tyle prawdy.

Wakacyjne plany

Choć Magdalena Różczka jest w ostatnim czasie bardzo zapracowana, znalazło jej się znaleźć chwilę czasu na wypoczynek. Magda co roku jeździ na wakacje nad polskie morze. W tym roku była już w Karwii, ale przed nią kolejny wyjazd. Tym razem będą to rodzinne strony aktorki – Ziemia Lubuska.

Czy Magda w czasie urlopu odpoczywa aktywnie i próbuje swoich sił np w sportach wodnych, czy woli relaksować się na plaży z książką?

W czasie urlopu leżę, tylko leżę. Nie uprawiam żadnych sportów.

- przyznała z uśmiechem Magda.

Zdrowe nawyki i małe grzeszki

Aktorka dodała, że dobrą figurę zawdzięcza genem. Stara się również odżywiać świadomie, nie popadając w żadne skrajności.

Kiedyś miałam taki moment, że żywiłam się samą kaszą jaglaną i liśćmi sałaty. No ale chipsy czy popcorn też czasami trzeba zjeść. Grzeszę. Przyznaję się. Uwielbiam lody waniliowe. 9 lat nie jadłam w ogóle mięsa. Teraz staram się tego nie robić, no ale zdarza się, że grzeszę.

- przyznała szczerze Magda.

Sylwester „Lejdis”

Magda Rózczka jest również inicjatorką charytatywnej akcji, jaką jest „Sylwester z Lejdis”. Tak jak ponad 10 lat temu bohaterki kultowej już komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego zorganizowały sobie Sylwestra w sierpniu, tak Magda Różczka kontynuuję tę tradycję o w Hotelu Pałac Wiechlice organizuje podobne przyjęcie. Dochód z zakupionych biletów zostanie przekazany na cel charytatywny. W czasie Sylwestra nie zabraknie koleżanek Magdy i odtwórczyń ról z „Lejdis”, między innymi Anny Dereszowskiej, Izy Kuny czy Edyty Olszówki.

Zobacz też:

Paulina Gałązka: "Granie u boku Mariana Dziędziela jest spełnieniem moich marzeń!" – live DDTVN

Źródło: facebook.com/dziendobrytvn |
Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0